Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků

Podzimní divadelní workshop pro děti

11. 09. 2014

Vydejte se po stopách tvorby H. CH. Andersena a jeho pohádkových příběhů na tematický strukturovaný workshop Děvčátko pro děti od 7 do 12 let v divadle Studio DVA.

Projděte krok za krokem jeden z nejpopulárnějších klasických vánočních příběhů o chudém děvčátku prodávajícím sirky. Otevřete dveře vaší fantazii a vydejte se do světa kouzelných pohádek H. Ch. Andersena.

Rámcovým tématem dvoudenního strukturovaného workshopu bude magický pohádkový příběh Děvčátko se sirkami. Děti budou mít možnost prozkoumat aktivně literární předlohu pomocí dramatických her a dotknou se tak silně atmosféry klasického vánočního příběhu. Důraz je kladen zejména na rozvoj fantazie, kreativity a tvůrčích schopností aplikovaných na jednotlivé hry a cvičení v návaznosti na inspiraci touto pohádkou.

Součástí tematického workshopu je pozvánka na vánoční představení divadla Studio DVA Děvčátko – Vánoční příběh za zvýhodněnou cenu pro účastníky workshopu.

 

Termín: 27. a 29. 10. 2014, děti je možné přihlásit na celou dobu i po jednotlivých dnech

Čas: 8:30 – 16:30 (program 9:00 – 16:00)

Věk: 7 – 12 let (omezená kapacita 16 míst)

Cena: 500,- Kč / den; v ceně je teplý oběd a pití po celý den (svačiny vlastní)

Lokace: divadlo Studio DVA

Kontakt: Linda Šilarová

TEL:  273 139 147

E-MAIL: linda.silarova@studiodva.cz