Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Představení pouze pro nezadané

13. 01. 2017

Zkuste najít novou lásku v divadle a možná už na Valentýna nebudete sami! Divadlo Rokoko pořádá v sobotu 11. února od 17 hodin již tradiční Představení pouze pro nezadané ženy a muže ve věku 25 až 45 let.

Akci odstartuje tragikomedie Strýček Váňa. Následovat bude bohatý doprovodný program v divadelní kavárně, který nabídne řadu příležitostí k seznámení i těm stydlivějším. Čekají vás krátké lekce swingu a swingová tančírna, tombola o lákavé ceny, prohlídka zákulisí divadla pouze pro páry, hudba a mnoho dalšího. Večerem budou provázet herci Městských divadel pražských.

Co vás čeká:

17:00 Tragikomedie Divadla Rokoko Strýček Váňa 19:20 Program v kavárně Divadla Rokoko 20:30 SWINGOVÁ TANČÍRNA s profesionálními lektory na jevišti Divadla Rokoko 21:45 Vyhlášení výherce soutěžního kvízu, nejhezčího tanečního páru a držitele největšího počtu srdíček 22:00 Vyhlášení tomboly 22:30 Prohlídka zákulisí Divadla Rokoko (pouze pro páry) Mapování ‒ Označte na mapě města, jídla či záliby, které máte rádi. Když se sejde víc vlaječek, je téma k hovoru hned na světě. Fotokoutek ‒ Najděte si milého partnera a vyfoťte se v divadelních kostýmech. Nejhezčí pár získá sladkou cenu. Zakup srdce, daruj srdce ‒ Kupte sympatickému protějšku srdce a pozvěte ho tak na drink. Pošta pro vás ‒ Stydíte se oslovit někoho přímo? Zanechte mu vzkaz v obálce přes náš poštovní box. Seznamovací poradkyně z Agentury Náhoda. Vstupenky za cenu 320 Kč jsou v prodeji online nebo na pokladnách divadel ABC a Rokoko.