Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Premiéra v Divadle Na Fidlovačce

09. 10. 2019

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít nově připravované představení KDO JE PAN SCHMITT? v Divadle Na Fidlovačce. Moderní francouzská komedie, jejímž autorem je Sébastien Thiéry, nenechá Vaše bránice odpočinout.

O hře

Manželský pár Bélierových zrovna večeří, když v tom se ozve telefon a odstartuje sérii zneklidňujících zjištění: Jak to, že zvoní telefon, když žádný doma nemají? Jak to, že na místě, kde visel portrét maminky, nyní visí obraz loveckého psa? Proč ani knihy, ani oblečení nejsou jejich? A proč všichni chtějí po panu Bélierovi, aby se jmenoval pan Schmitt? Poté, co bezdětný bělošský manželský pár zjistí, že není v rodné Francii, ale v Lucembursku, a že má navíc dospělého syna tmavé pleti, začíná znepokojivé hledání vlastní identity. Kdo jsem já, kdo jsou ostatní a kdo je zde větší blázen? Tyto a další otázky si budou diváci klást při sledování Thiéryho hry, která disponuje dvěma konci.

Obsazení: Jaromír Nosek, Jitka Ježková, Vasil Fridrich, Denny Ratajský, Lukáš Rous, Filip Cíl, Lukáš Štěpánek

Nejbližší termín představení: ve středu 15.1.2020 v 19:00 hodin

Své vstupenky si můžete rezervovat již nyní a vybrat si ta nejlepší místa v hledišti.

http://www.fidlovacka.cz/repertoar/pripravujeme-na-fidlovacce/Kdo-je-pan-Schmitt-_84.html