Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


PRODLOUŽENÁ PLATNOST KUPÓNŮ - KULTURA 2019/2020

30. 04. 2020

Vážení divadelní příznivci,

platnost našich kupónů Kultura 2019/2020 je prodloužena do 28.2. 2021. Kupóny se vztahují na představení uváděná v jednotlivých divadlech do 28.2. 2021. 

Vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. níže. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ VIZ. NÍŽE.

 

PRAVIDLA POUŽITÍ KUPÓNU U JEDNOTLIVÝCH PARTNERŮ:

MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ: : kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z produkce Divadla ABC, Rokoko a Komedie s výjimkou představení Shirley Valentine, Pan Kaplan má třídu rád, Vím, že víš, že vím, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, Čapek, Revizor, Kanibalky a Soumrak samců. Kupóny není možné uplatnit na představení, která budou mít premiéru v divadelní sezóně 2019/2020, pronájmy, hostující představení, dámská jízda, a silvestrovská představení.

Program divadla naleznete zde: https://www.mestskadivadlaprazska.cz/program/

DIVADLO POD PALMOVKOU: kupóny platí v plném rozsahu na plný repertoár divadla s výjimkou premiér. Na inscenace Králova řeč, FUK! Edith a Marlene, Zamilovaný Shakespeare a Žítkovské bohyě lze kupony uplatnit pouze na vstupenky II. a III. kategorie.

Program divadla naleznete zde: https://www.podpalmovkou.cz/

DIVADLO V DLOUHÉ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Divadla v Dlouhé ve velkém sále s výjimkou inscenací Tajný deník Adriana Molea, Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách a Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka. Kupóny není možno uplatnit na zadaná představení, hostující soubory a představení uváděná v divadelní kavárně a na forbíně.

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlovdlouhe.cz/program/

ŠVANDOVO DIVADLO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Švandova divadla na Smíchově s výjimkou inscenace Kdo je tady ředitel?, Smrt mu sluší, Scény z manželského života, premiér a prvních tří repríz novinek v repertoáru.

Program divadla naleznete zde: https://www.svandovodivadlo.cz/program

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z repertoáru Divadla Na zábradlí s výjimkou inscenace Korespondence V+W a Mýcení.

Program divadla naleznete zde: https://www.nazabradli.cz/cz/program

DIVADLO V ŘEZNICKÉ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení Divadla v Řeznické s výjimkou představení Relativita a s výjimkou nových představení sezóny 2019/2020.

Program divadla naleznete zde: http://www.reznicka.cz/Program

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ: kupóny platí na tato vybraná představení Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu, Další roky ve stejnou dobu, Kdes to byl/a v noci?,  Terasa, Tři muži na špatné adrese, 2x Woody Allen, Kvartet, Garderobiér, Mnoho povyku pro nic, Art.

Program divadla naleznete zde: http://www.bezzabradli.cz/program

DIVADLO PALACE: kupóny platí na tato vybraná představení: Manželský poker, Jo, není to jednoduché, Rodina je základ státu, Miluju tě, ale…, Pension pro svobodné pány, Líbánky, Velká zebra, Prachy!!!, Africká královna, Hraběnka, Plnou parou a všechna představení Divadlení společnosti Háta.

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlopalace.cz/cz/program-divadla-palace-praha-terminy-predstaveni/3/

DIVADLO U HASIČŮ: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení v divadle s výjimkou hostující hry CAVEMAN a CAVEWOMAN. Kupóny nelze uplatnit na koncertní pořady a představení v pronájmu.

Program divadla naleznete zde: https://divadlouhasicu.net/program/

DIVADLO RADKA BRZOBOHATÉHO: kupóny platí na plný repertoár Divadla Radka Brzobohatého s výjimkou Show Freddie - Concert Show, muzikál 50 odstínů, hostujících divadel, veřejných generálek, premiér a silvestrovských představení.

Program divadla naleznete zde: https://divadlorb.cz/program/

DIVADLO BRODWAY: kupóny platí na muzikálové představení Trhák. Kupóny neplatí na vstupenky I. cenové kategorie. AKTUÁLNĚ TURNÉ PO REPUBLICE – KUPÓNY NELZE UPLATNIT.

DIVADLO NA FIDLOVAČCE: kupóny platí na plný repertoár Divadla Na Fidlovačce s výjimkou dopoledních představení, dětských představení a silvestrovských představení.  Kupóny lze uplatnit v jakékoliv cenové kategorii od 4. řady v hledišti (tzn. neplatí na vstupenky v 1., 2. 3. řadě) u  představení Ženy na pokraji nervového zhroucení, Sugar (Někdo to rád horké), Šakalí léta a Pokoj lidem dobré vůle je možné vybírat vstupenky od 10. řady v hledišti.

Program divadla naleznete zde: http://www.fidlovacka.cz/program/

DIVADLO KALICH: kupóny platí na tato vybraná představení: Báječná neděle v parku Creve Coeur; Božská Sarah; Moje hra; Podivný případ se psem; Splašené nůžky; Titanic; Plný kapsy šutrů

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlokalich.cz/

DIVADLO V RYTÍŘSKÉ: kupóny platí na tato vybraná představení Chvilková slabost,Frankie & Johhny

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlokalich.cz/komorni-kalich/program/

DVOŘÁK SYMPHONY ORCHESTRA: kupóny platí na všechny koncerty produkce Dvořák Symphony orchestra uváděné v Klementinu a v Obecním domě.

Program divadla naleznete zde: http://dvorak-symphony-orchestra.com/cz/

AAI s.r.o.: kupóny platí na všechny koncerty společnosti AAI s.r.o. uváděné v Bazilice sv. Jiří na Pražském hradě , v Kostele sv. Martina ve Zdi a kostele Sv. Kajetána.  Kupóny platí také na baletní představení Louskáček, Labutí jezero – Swan Lake a na baletní představení Romeo a Juliet uváděno v Divadle Hybernia.

Program divadla naleznete zde: https://www.pragueclassicconcerts.cz/

BM ART AGENCY: kupóny platí v plném rozsahu na všechny koncerty (představení) v produkci BM ART AGENCY v Maiselově  synagoze. Kupóny lze uplatnit pouze na pokladně BM ART Agency před vstupem do Maiselovy synagogy v den koncertu nebo kterýkoliv den, kdy je pořádán koncert, a to od 10:00 do 18:30 hodin.

Program divadla naleznete zde: http://www.bmart.cz/kalendar-koncertu/

ROCKOPERA PRAHA: kupóny platí na představení: Oidipus Tyranus, Antigona, 7 proti Thébám MetalOpera, Romeo a Julie, Faust, Anna Karenina, Proces, Bardo Thödol, Vymítač, Malý princ a Frankenstein. Vstupenky objednávejte na adrese www.rockopera.cz/bonusys.

Program divadla naleznete zde: https://www.rockopera.cz/program/

DIVADLO METRO: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení v produkci divadla Metro. Kupóny není možno uplatnit na hostující soubory a představení v nájmu. Na dětská představení bude poskytnuta na jeden slevový kupón zvýhodněná vstupenka za jednotnou cenu 100 Kč/osoba pro jednu až čtyři osoby.

Program divadla naleznete zde: https://www.divadlometro.cz/cz/program/

DIVADLO TA FANTASTIKA: kupóny platí na představení Aspects of Alice a LIGHT ART SHOW.

Program divadla naleznete zde: http://www.tafantastika.cz/cz/aspects-of-alice/program-and-tickets/