Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Reakce divadel na mimořádné vládní opatření

11. 03. 2020

Vážení divadelní příznivci,

velmi nás mrzí celá situace v souvislosti s bezpečnostním opatřením kvůli koronaviru. Většina divadel (s kapacitou nad 100 osob) jsou nucena svá představení zrušit, nedá se nic dělat, zůstaňme hlavně zdraví!!

Reakce divadel na mimořádné vládní opatření zákazu kulturních akcí s účastí nad 100 osob – prosím sledujte na stránkách jednotlivých divadel, která se budou snažit maximálně Vám vyjít vstříc ohledně náhradních termínů již zakoupených vstupenek.

Ministerstvo zdravotnictví nařizuje postupem toto mimořádné opatření:
„Zakazují se s účinností ode dne 10. března 2020 od 18:00 hod. divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení, sportovní, kulturní, náboženské, spolkové, taneční, tradiční a jim podobné akce a jiná shromáždění, výstavy, slavnosti, poutě, ochutnávky, trhy a veletrhy, a to jak veřejné, tak soukromé, s účastí přesahující ve stejný čas 100 osob, a to do odvolání tohoto mimořádného opatření. Tento zákaz se nevztahuje na schůze, zasedání a podobné akce ústavních orgánů, orgánů veřejné moci, soudů a jiných veřejných nebo soukromých osob (např. valná hromada akciové společnosti), které se konají na základě zákona."

divadelni-predstaveni-divadlo-www-jiskra-benesov-c