Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Slovenské divadlo v Praze

26. 05. 2014

Divadlo Bez zábradlí uvede v květnu a červnu už 19. ročník festivalu Slovenské divadlo v Praze, hlavním partnerem je hl. m. Praha. Patronkou letošního ročníku festivalu je významná slovenská herečka Zdena Studénková.

Festival slavnostně zahájí v pondělí 26. května divadlo Štúdio L+S Bratislava komedií „Ani za milion“v hlavní roli s Kamilou Magálovou. Tradičně se setkáte s herci ze Slovenského národního divadla (Z. Kocúriková, B. Turzonovová, D.Jamrich, M.Huba), Astorky Korzo ´90 (např. A.Šišková, M.Noga), Slovenského komorního divadla Martin v inscenaci www.narodnycintorin.sk (cena Dosky herci Dano Heribanovi za nejlepší mužský herecký výkon) a Radošínského naivného divadla s vynikajícím Stanislavem Štepkou.


Závěr festivalu bude patřit v úterý 17. června mladé slovenské herečce Slavě Daubnerové s projektem „Untitled“. Sólová pohybově-vizuální performance inspirovaná dílem fotografky Francescy Woodman a pocitem pomíjivosti, který fenomén fotografie vyvolává (cena Dosky za inscenaci, režii a nejlepší ženský herecký výkon).

 

Program:


26. 5. pondělí: Michaela Doleželová a Roman Vencl – Ani za milión!
Štúdio L+S Bratislava

27. 5. úterý: William Shakespeare - Sen svätojánskej noci
Divadlo Astorka Korzo ´90

30. 5. pátek: Dodo Gombár, Róbert Mankovecký - www.narodnycintorin.sk
Slovenské komorné divadlo Martin

3. 6. úterý: Ivana Vyrypajev – Ilúzie
Slovenské národné divadlo Bratislava

15. 6. neděle: Stanislav Štepka – Sčista-jasna
Radošinské naivné divadlo - PRO VELKÝ ZÁJEM PŘIDÁNO PŘEDSTAVENÍ od 15:30h

17. 6. úterý: Sláva Daubnerová – Untitled
Sláva Daubnerová

Více informací naleznete na stránkách Divadla Bez zábradlí:

http://www.bezzabradli.cz/#lightbox[gallery]/0/