Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Soirée Henriety Hornáčkové

02. 02. 2015

V sobotu 28. února si v Divadle Rokoko přijdou na své všichni milovníci tance. Herečka Henrieta Hornáčková na svém Soirée přivítá vítězný pár StarDance Danu Batulkovou a Jana Ondera.

Herečka Městských divadel pražských Henrieta Hornáčková bude v Divadle Rokoko pořádat své první Soirée a rozhodla se ho věnovat své lásce – tanci. Uvidíte ji v nejrůznějších choreografiích, dokonce si připraví i balet na špičkách, na kterých nestála už 12 let. A těšit se můžete i na řadu zajímavých hostů, kolegů z Městských divadel pražských a ze souboru Veselé skoky.

„Kdo tvrdí, že se činoherci neumějí hýbat?! Uvidíte, jak to dokážou rozbalit moji kolegové z Divadla ABC! Svým humorem večer opepří neřízené střely David Drábek a Jiří Panzner. A třešničkou na dortu bude tango Dany Batulkové a jejího tanečního partnera ze StarDance Honzy Ondera,“ zve diváky Henrieta Hornáčková. Další zajímavosti z příprav Henrietina Soirée můžete sledovat na Facebooku Městských divadel pražských.

Vstupenky na Soirée Henriety Hornáčkové za cenu 160 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.