Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Soirée Veroniky Gajerové

10. 02. 2014

Divadlo Rokoko pro diváky připravilo pásmo s názvem Soirée osobností Městských divadel pražských. 29. března od 21 hodin bude jeviště Divadla Rokoko patřit Veronice Gajerové.

,,Zajímá vás, jací jsou herci divadel ABC a Rokoko? Jaké mají názory, koníčky, co je trápí a co jim naopak zvedne náladu?"

Právě pro vás Divadlo Rokoko připravilo tyto příjemné večery, ve kterých se dozvíte více ze života herců divadel ABC a Rokoko. V průběhu večera uslyšíte kromě řady známých melodií také historky z života Veroniky Gajerové, budete mít možnost se s ní setkat a získat autogram. Aby na to Veronika Gajerová nebyla sama, pozvala si i několik přátel a kolegů.

Vstupenky na Soirée Veroniky Gajerové zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko (nebo online na http://www.mestskadivadlaprazska.cz/)