Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Soirée Veroniky Kubařové

02. 04. 2014

12. dubna od 21 hodin budete mít jedinečnou možnost v Divadle Rokoko poznat herečku Veroniku Kubařovou z trochu jiné stránky. Připravila si pro vás večer plný muzikálových melodií a odlehčeného povídání nejen o divadle.

Na jevišti se rovněž objeví její hosté a vzácní kolegové J. Suchý, J. Molavcová, P. T. Veselý, V. Gajerová, Š. Vaculíková a S. Škábová. 

Večery s názvem Soirée se setkávají s velkým ohlasem. Jde o jakési večery pro radost a potěšení jak herců, tak diváků, ve kterých se umělci Městských divadel pražských představí v poněkud netradičních rolích. Nebudou zde totiž vystupovat v divadelních inscenacích a prezentovat pouze svůj činoherní talent, ale představí se vám jako zpěváci, muzikanti, tanečníci či recitátoři v komponovaných a mnohdy také improvizovaných pořadech.

Vstupenky za cenu 220 Kč zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.