Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Švandovo divadlo otevírá dveře neslyšícím

16. 02. 2015

Švandovo divadlo nabízí od ledna novou službu pro všechny diváky s vadami sluchu - titulky pro neslyšící v českém jazyce.

Švandovo divadlo na Smíchově je prvním a zatím jediným divadlem v Praze, které bude tuto službu pravidelně nabízet a umožní tak širší nabídku kulturního vyžití pro neslyšící a nedoslýchavé diváky. Velký sál je současně vybaven také indukční smyčkou pro nedoslýchavé, která je trvale dostupná.

Po úspěšném startu u příležitosti 250. reprízy inscenace Kdo je tady ředitel? zve Švandovo divadlo diváky s vadami sluchu na tato představení:

V únoru 19. 2. první divadelní zpracování Čapkova KRAKATITU.

V březnu 23. 3. Shakespearovo rodinné drama HAMLET.

V dubnu černá komedie KURZ NEGATIVNÍHO MYŠLENÍ (termín bude upřesněn na stránkách Švandovo divadla).

V květnu divadelní adaptace kontroverzního filmu L. von Triera IDIOTI (termín bude upřesněn na stránkách Švandovo divadla).

V červnu Kafkova PROMĚNA, kterou zažijí i diváci našeho divadla, jelikož usednou místo v hledišti na jevišti (termín bude upřesněn na stránkách Švandovo divadla).

Vstupenky na tato představení je možné rezervovat a zakoupit na pokladně divadla, emailem na obchodní oddělení nebo na internetových stránkách:

Obchodní oddělení:

E-mail: obchodni@svandovodivadlo.cz
Tel: 257 321 334

Pokladna:

Tel: 257 318 666

Otevírací doba pokladny:

Po - Pá 14:00 - 20:00
So, Ne a svátky 2 hod. před začátkem představení

Internetové stránky:

www.svandovodivadlo.cz