Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Tomáš Novotný na svém Soirée přivítá Evu Pilarovou

08. 09. 2014

V sobotu 27. září od 21 hodin se v Divadle Rokoko bude konat Soirée Tomáše Novotného. Herec Městských divadel pražských se v něm představí návštěvníkům divadel ABC a Rokoko tak, jak ho ještě neznají. Zazpívá slavné i méně známé muzikálové melodie z děl, kterými prošel, nebo by projít chtěl. A nebude na to sám, jako exkluzivní host vystoupí zpěvačka Eva Pilarová.

„Evu Pilarovou na jevišti Divadla Rokoko rád uvítám především proto, že to byla jedna z prvních scén v jejích začátcích. Samotného mě zajímá, jak se na tento návrat těší… Podle toho, jak jsme spolu dosud mluvili, to pro ni bude čest.“
(Tomáš Novotný)

Svoje Soirée by rád někdy zopakoval a pozval do Divadla Rokoko další významné osobnosti, které touto scénou prošly. Tomáše Novotného a Evu Pilarovou spojuje také divadlo Semafor, v němž oba dlouhá léta, i když ne současně, účinkovali.

Vstupenky na Soirée Tomáše Novotného zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Večery s názvem Soirée pořádají Městská divadla pražská od roku 2013 a setkávají se s velkým ohlasem. Jde o jakési večery pro radost a potěšení jak herců, tak diváků, ve kterých se umělci Městských divadel pražských představují v poněkud netradičních rolích. Nevystupují zde totiž v divadelních inscenacích a neprezentují pouze svůj činoherní talent, ale představují se jako zpěváci, muzikanti, tanečníci či recitátoři v komponovaných a mnohdy také improvizovaných pořadech.

Další Soirée je naplánováno na 11. října, kdy se sejdou umělci, kteří působili v divadelním sdružení CD 94.