Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků

V+W Revue a Veterán, dvě české premiéry v divadlech ABC a Rokoko

30. 10. 2014

První premiérou sezony Městských divadel pražských bude hra Marka Epsteina Veterán v režii Pavla Kheka, a to 8. listopaduDivadle Rokoko. Divadlo ABC uvede 15. listopadu autorský projekt Petra Svojtky a Jiřího Janků V+W Revue. Na co se můžete těšit?

Drama Veterán z pera známého scenáristy M. Epsteina (Václav, Clona ad.) zrežíruje P. Khek. Čeká vás napínavé drama, novodobá varianta zločinu a trestu odehrávající se v současných českých reáliích.

Hlavní roli veterána Martina ztvární T. Novotný: Martin se vrací domů po mnoha letech služby v cizinecké legii, kam neodešel dobrovolně. Celý jeho dosavadní život byl útěkem před vinou, kterou neodčinil. Teď se rozhodne postavit se jí čelem a vykoupit ji láskou…

V inscenaci dále hrají M. Málková, J. Vlasák, D. Batulková, O. Vízner ad.

Hudební V+W Revue připravují P. Svojtka a J. Janků.
„V roce 2015 uplyne 110 let od narození dvou velkých ikon českého divadla Jana Wericha a Jiřího Voskovce. Svoje nejtvořivější a nejšťastnější období strávili zde, v divadelním sále Paláce U Nováků. Tvorba V+W a Jaroslava Ježka nám bude impulsem ke hře, hře s jejich komediemi, postavami, s jejich humorem, jejich písničkami, s tím, co tady během těch deseti let zažili. Protože právě hrou a hravostí bychom jim rádi vzdali hold,“ vysvětluje režisér Petr Svojtka.

Více najdete na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

v+w_final_male
Veteran_kostymova_zkouska(1)