Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Viktor aneb Dítka u moci

05. 06. 2015

Divadlo v Dlouhé uvede 11.června nelítostně krutou a současnou nesmírně zábavnou satiru měšťáckého pokrytectví a přizpůsobivosti, Viktor aneb Dítka u moci.

Viktorovi je devět let, měří metr osmdesát a je děsně inteligentní. V den svých narozenin se náhodou dozví, že jeho otec nemá poměr jen s jejich služkou, ale udržuje milostný vztah i se ženou svého nejlepšího přítele. Nemůže to přenést přes srdce a na večírku, pořádaném na jeho oslavu, prostřednictvím drzých a nevhodných poznámek vše zveřejní, čímž vyvolá mezi členy obou spřátelených rodin totální chaos.

Režie Jan Mikulášek
Překlad Eva Outratová
Dramaturgie Štěpán Otčenášek
Výprava Marek Cpin

Hrají:

Jan Meduna, Robert Mikluš, Tomáš Turek, Jiří Wohanka, Helena Dvořáková, Klára Sedláčková-Oltová, Veronika Lazorčáková, Marie Turková, Magdalena Zimová, Zuzana Kolomazníková

Reprízy představení:
16. a 22. června, 16. a 30. září

Více informací na www.divadlovdlouhe.cz