Vážení divadelní příznivci,
aktuálně jsou divadla i koncertní síně uzavřené. NA NAŠICH STRÁNKÁCH PROGRAM k dárkovým certifikátům Kultura 2019/2020 PROZATÍM AKTUALIZOVAT NEBUDEME, PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví a sil pro nás všechny v této nelehké době! 
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Ženit se, či neženit? To je, oč běží v Divadle v Dlouhé.

09. 09. 2019

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do Divadla v Dlouhé na představení MNOHO POVYKU PRO NIC, jednu z vrcholných Shakespearových komedií, která stále láká divadelníky i diváky.  

Rozličné podoby lásky, otázky zdání a skutečnosti, falešné či pravé identity, pomluva, která může vést ke zničení jednoho člověka a jiná zas ke štěstí druhého, to jsou hlavní témata této nadčasové hry. V příběhu se šťastným rozuzlením se však nejvíce zapsala do srdcí diváků dvojice Benedika a Beatricie svým milostným zápolením, odmítavým namlouváním, inteligencí, vtipem a citovou bohatostí. A přestože od dob Shakespeara uplynulo již mnoho vody, v této nadčasové komedii se mohou poznat i mnozí dnešní mladí singles.

Účinkují: Miroslav Hanuš, Jan Vondráček, Tomáš Turek, Marek Němec, Jan Meduna, Jiří Wohanka, Čeněk Koliáš, Filip Cíl, Martin Veliký, Vlastimil Zavřel, Milan Potoček, Pavel Lipták, Klára Sedláčková-Oltová, Helena Dvořáková/Eva Hacurová, Marie Turková, Malvína Pachlová/Denisa Pfauserová/Marie Poulová, Michaela Doležalová, Klára Františáková, Martina Simonová a členové Dismanova rozhlasového dětského souboru.

Termíny představení: ve čtvrtek 12.9.2019 v 19:00 hodin a v pondělí 21.10.2019 v 19:000 hodin

WS_i WS_ii  WS_iii