Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Zhasněte lampiony

22. 01. 2014

Agentura SergeArt.com uvádí 10.3.2014 od 19:00 hodin v Divadle Radka Brzobohatého česko-slovenskou komedii o jeho touze jít spát k ní domů.

Ona je obyčejná žena, on je obyčejný muž. Jednoho večera se sejdou na lavičce v parku.
Oba chtějí lásku, oba chtějí sex. Navzájem si však do cesty kladou překážky, které je pořád těžší překonat. Představení je soudobou adaptací hry Lavička, od ruského autora A. Geľmana. Tato hra byla ve své době nejhranější ruskou hrou, zejména proto, že nabízí nádherné herecké příležitosti. V představení se na jevišti sejdou dvě herecké hvězdy, česká a slovenská, přitom každá hraje ve svém vlastním jazyku. Směs jazyků vtipně doplňuje zápletku hy a rozvíjí její komický potenciál. Představení má za sebou víc než 100 repríz v Čechách i na Slovensku a v obnovené premiéře se vrací do Prahy, kde bude pravidelně uváděno na scéně Divadla Radka Brzobohatého.

Hrají: Tatiana Vilhelmová a Marián Miezga
Překlad a režie: Peter Serge Butko
Kostýmy: Kristína Matějíčková

www.sergeart.com