Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků

Novinky z divadel

Vážení divadelní příznivci,

využijte jedinečné příležitosti a zavítejte na letní scénu Divadla Kalich - Léto pod Žižkovskou věží. 

více informací
Výjimečně přidaná představení HVĚZDNÉ LÉTO POD ŽIŽKOVSKOU VĚŽÍ

Vážení divadelní příznivci,

platnost našich kupónů Kultura 2019/2020 je prodloužena do 28.2. 2021. Kupóny se vztahují na představení uváděná v jednotlivých divadlech do 28.2. 2021. 

více informací
PRODLOUŽENÁ PLATNOST KUPÓNŮ - KULTURA 2019/2020

Vážení divadelní příznivci,

velmi nás mrzí celá situace v souvislosti s bezpečnostním opatřením kvůli koronaviru. Většina divadel (s kapacitou nad 100 osob) jsou nucena svá představení zrušit, nedá se nic dělat, zůstaňme hlavně zdraví!!

více informací
Reakce divadel na mimořádné vládní opatření

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít březnovou novinku v Divadle Radka Brzobohatého.

Inscenace VINETŮŮŮ!, autorská komedie na motivy románů Karla Maye a filmů Haralda Reinla, potěší všechny milovníky romantiky divokého západu i dobré zábavy.

Nostalgická vzpomínka nejen pro pamětníky okořeněná nadsázkou a humorem je představením pro celou rodinu.

více informací
Romantika divokého západu v Divadle Radka Brzobohatého

Přijďte 11.3.2020 v 19 hodin na nejžhavější novinku Divadla pod Palmovkou!

Nahlédněte pod pokličku jedné drůbežářské firmy.

Černý humor na současná témata vás bude celý večer lechtat pod bránicí!

 

Světová premiéra!

Nová černá komedie ředitele a uměleckého šéfa Divadla pod Palmovkou Michala Langa byla poprvé uvedena v předvečer třicátého výročí začátku Sametové revoluce.

více informací
ŽHAVÁ NOVINKA NA PALMOVCE – HAPPY CHICKEN CZ – DRŮBEŽÍ FARMA

Vážení divadelní příznivci,

rádi bychom Vás informovali o mimořádné příležitosti uplatnit slevové kupóny na MUZIKÁL TARZAN v DIVADLE HYBERNIA. Tato nabídka se vztahuje pouze na představení hraná v termínech: pátek 28.2.2020 v 18:00 hodin, v sobotu 29.2.2020 ve 14:00 a v 18:00 hodin a v neděli 1.3.2020 ve 14:00 hodin.

Využijte proto této jedinečné příležitosti a rezervujte si své vstupenky na telefonním čísle 605 108 326, nebo na emailu: vstupenky@hybernia.eu. Vstupenky je možné též zakoupit přímo na pokladně č.1 Divadla Hybernia, tel.: +420 221 419 420, otevírací doba: pondělí – sobota: 9:00 – 19:00 hodin, neděle: 10:00 – 15:00 hodin.

více informací
Muzikál TARZAN v Divadle Hybernia

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si v dubnu ujít představení KYJEM PO KEBULI, novinku v Divadle Na zábradlí.

Autorská inscenace vychází z dopisů Augustina Strobacha, jezuitského misionáře a jihlavského rodáka, který v 17. století působil na misii na Mariánských ostrovech.

více informací
KYJEM PO KEBULI aneb zpráva o dobrovolné smrti jednoho z diváků

Vážení divadelní příznivci,

nepropásněte nové představení v repertoáru ŠVANDOVA DIVADLA NA SMÍCHOVĚ. V české premiéře zde bude uvedena inscenace LADY MACBETH Z ÚJEZDU, kriminální drama motivované vášní a touhou po svobodě. Anatomie zločinu, ve kterém největší obětí je samotná vražedkyně.

více informací
LADY MACBETH Z ÚJEZDU - kriminální drama ve Švandově divadle na Smíchově

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít chystané představení POSEDLOST podle románu Jamese M. Caina „Pošťák zvoní vždycky dvakrát“. Inscenaci od března uvádí divadlo ROKOKO.

„Jsme připoutaní jeden k druhému. Jsi jenom ty a já. Nikdo jiný neexistuje. Nic není předem ztracený, když budeme držet spolu.“

více informací
POSEDLOST – temná psychologická love story v divadle ROKOKO

Vážený divadelní příznivci,

rádi bychom Vás informovali o mimořádném rozšíření nabídky představení Divadla Kalich. Nově je možné slevový kupón uplatnit i na přidaná představení v termínech, které naleznete v našem programu zde.

Využijte této jedinečné příležitosti a dopřejte si nezapomenutelný kulturní zážitek. Vybírat můžete z následujících představení: 

více informací
Divadlo Kalich – přidaná představení