Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do divadla ABC na nové nastudování komedie ŽEBRÁCKÁ OPERA z pera Václava Havla. Hra o 14 obrazech, kterou Václav Havel jako jediné své drama psal na zakázku a na cizí námět, byla poprvé inscenovaná v hospodě U Čelikovských v Horních Počernicích léta páně 1975.

„Žijeme ve světě, v němž každý nesmysl má vědeckou podobu a v němž žvanění nahrazuje řeč“, napsal Václav Havel v dopise věnovaném Žebrácké opeře Alfrédu Radokovi před téměř padesáti lety. Co platilo tehdy, platí o to více dnes.

více informací
ŽEBRÁCKÁ OPERA v divadle ABC

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít chystané představení BE MY BABY - BUĎ MOJE BEJBY v Divadle Palace.

Autorem této skvostné komedie je jeden z nejlepších současných tvůrců tohoto žánru Ken Ludwig, jež se v tomto případě nechal inspirovat Shakespearovými vrcholnými veselohrami: Zkrocení zlé ženy a Mnoho povyku pro nic.

Zažijte fascinující proměnu, kdy se nesmiřitelný souboj muže a ženy po přestálých peripetiích mění v milostný tanec.

více informací
Novinka v Divadle Palace: BE MY BABY

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít nově připravované představení KDO JE PAN SCHMITT? v Divadle Na Fidlovačce. Moderní francouzská komedie, jejímž autorem je Sébastien Thiéry, nenechá Vaše bránice odpočinout.

více informací
Premiéra v Divadle Na Fidlovačce

Vážení divadelní příznivci,

nepropásněte novou inscenaci na programu Divadla Radka Brzobohatého: PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM.

Strhující příběh hlavního hrdiny, který, aby se vyhnul vězení, zvolil raději psychiatrickou léčebnu. Tímto rozhodnutím ale možná udělal tu největší chybu svého života… Jak nakonec dopadne napínavý souboj mezi manipulativní zdravotní sestrou a jejím nedobrovolným pacientem?

více informací
Novinka v Divadle Radka Brzobohatého: PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do divadla Hybernia na baletní představení, která patří mezi nestárnoucí klenoty repertoáru baletních souborů na celém světě. Nechte se inspirovat naší nabídkou a dopřejte si výjimečný a nezapomenutelný kulturní zážitek. Vybírat můžete z představení TO NEJLEPŠÍ Z LABUTÍHO JEZERA a LOUSKÁČEK.

více informací
Balety v Divadle Hybernia

Vážení divadelní příznivci,

nepropásněte chystanou premiéru inscenace SONETY v Divadle v Dlouhé.  

„Žádné Shakespearovo dílo, snad s výjimkou Hamleta, nevzbudilo tolik pozornosti, tolik komentářů, tolik dohadů a spekulací jako Sonety. A přece dodnes nikdo přesně neví, a nejspíš nikdy vědět nebude, kdy Shakespeare sonety psal, pro koho je psal, o kom je psal a za jakých okolností je psal. Jedinou nezpochybnitelnou jistotou je prostá, ale nadmíru významná skutečnost, že Sonety jsou.“  Martin Hilský

více informací
Shakespearovy SONETY: listopadová novinka Divadla v Dlouhé

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás na úžasné představení pro celou rodinu. Navštivte jedinečnou show v centru Prahy a prožijte romantický příběh stověžatého města. Ponořte se do kouzla malování světlem a dopřejte si výjimečný zážitek, na který nikdy nezapomenete!

více informací
Kouzelná malba světlem v divadle TA FANTASTIKA

Vážení divadelní příznivci,

Švandovo divadlo na Smíchově přináší novou hru o soužití dvou legend české kultury, kteří byli po dvacet let sousedy ve vile na Kampě. Představení HADRY, KOSTI, KŮŽE přibližuje nesnadný vztah „černého anděla poezie“ Vladimíra Holana a „národního klauna“ Jana Wericha, jejich střetávání se i samotu, bujaré večírky i nejniternější modlitby, osobnostní rozdílnost i podobné životní výzvy.

více informací
Premiéra ve Švandově divadle na Smíchově

Vážení divadelní příznivci,

přijměte naše pozvání do Divadla Bez zábradlí na představení KVARTET, laskavou komedii o umění stárnout a nesmrtelnosti ducha z pera současného britského dramatika a oscarového scénáristy Ronalda Harwooda (film Pianista).

V křehké hře s velkou dávkou typicky britského humoru se dojemně, ale bez laciného sentimentu, hovoří o lidech, kteří možná už mají produktivní věk za sebou, ale neztrácejí touhu žít, vůli něco udělat a hlavně snít.

více informací
KVARTET v Divadle Bez zábradlí

Vážení divadelní příznivci,

pokud máte v divadle rádi zábavu a právě vybíráte, na jaké představení se se začátkem divadelní sezóny vypravit, máme pro Vás inspiraci.

Divácky oblíbené Divadlo Radka Brzobohatého uvádí hned několik skvělých komedií, kterými si můžete zpříjemnit večer. Dopřejte si výjimečný kulturní zážitek a vyberte si z následující nabídky.

více informací
Divadlo Radka Brzobohatého nás baví