Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Již druhým rokem je na srpen do divadla Studio DVA připraveno i Léto slovenských hvězd. Přehlídka bratislavských divadelních souborů se uskuteční v druhé polovině srpna (17. – 27. 8.).

více informací
Léto slovenských hvězd v divadle Studio DVA

Letní filharmonický festival pod širou oblohou Špilberk 2015 nabídne letos (16. – 21. 8.) na velkém hradním nádvoří nejen klasiku, ale také hudbu filmovou, rockovou a živé flamenco! Milovníci klasiky se mohou těšit na dva koncerty Filharmonie Brno.

více informací
Filharmonie pod širým nebem

Divadlo Studio DVA obohatí svůj repertoár o další inscenaci. Představení Vysavač bude mít premiéru 13. července na Letní scéně Vyšehrad.

více informací
Vysavač

Začátek Vyšehradu patří hitům

24.6.2015 odstartuje 12. ročník METROpolitního léta hereckých osobností. Studio DVA začíná na Vyšehradě hned zostra, osvědčenými tituly. V prvních týdnech se na naší Letní scéně Vyšehrad můžete těšit na komedie Kutloch aneb I muži mají své dny, Vše o mužích a one woman show Evy Holubové Hvězda. Představení na Letní scéně začínají ve 20 hod., pouze Vše o mužích již  v 19 hod. Zbývající vstupenky jsou v prodeji - na vybraná představení můžete uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 - S láskou k divadlu!

Začátek Vyšehradu patří hitům

Divadlo v Dlouhé uvede 11.června nelítostně krutou a současnou nesmírně zábavnou satiru měšťáckého pokrytectví a přizpůsobivosti, Viktor aneb Dítka u moci.

více informací
Viktor aneb Dítka u moci

Divadlo Komedie pro Vás připravilo nové představení, ZLOČINY.ŽENY.DOC, které bude mít premiéru 4. června 2015 v 19:30 hodin.

více informací
ZLOČINY . ŽENY . DOC

Původní český muzikál, který vznikl přímo pro Švandovo divadlo…aneb funky muzikál po našem!

více informací
FUNKY MUZIKÁL s hudbou Romana Holého POPELÁŘI ve ŠVANDOVĚ DIVADLE

Soirée v Divadle Rokoko už jen dvakrát

V letošní sezoně se návštěvníci Divadla Rokoko mohou těšit už jen na dvě Soirée, speciální večery, díky nimž se můžete neformálně setkat s herci. Ti si připravují jedinečný program a představují se tak, jak je neznáte. Na 30. května se chystá Soirée V+W aneb Co se do Revue nevešlo – dozvíte se o zákulisí úspěšné inscenace V+W Revue a poslechnete si písně z pera Voskovce, Wericha a Ježka v nečekaných aranžích Jiřího Janoucha. A sezonu zakončí The Best of Soirée, výběr toho nejlepšího v podání celého souboru Městských divadel pražských.

Více na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Soirée v Divadle Rokoko už jen dvakrát

Divadlo ABC je plné slepic, najdete je všude! Chovat je tam začal hrdina poslední premiéry letošní sezony Romulus Veliký. V komedii antických rozměrů od švýcarského dramatika Friedricha Dürrenmatta ho uvidíte od 23. května.

více informací
Divadlo ABC obsadily slepice!

Předprodej vstupenek Klicperova divadla se stěhuje ze Švehlovy ulice. Nová adresa předprodeje je: GOČÁROVA 479/2, 500 02 Hradec Králové

více informací