Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Současný divadelní soubor končí v Divadle Komedie. Pokud jste tedy ještě neviděli některé inscenace divadelního spolku Company.CZ, máte tak možnost učinit pouze do konce dubna.

 

více informací
Divadlo Komedie končí

Divadlo pod Palmovkou připravuje další ze svých premiér. Komedie o noční dámské návštěvě v bytě pro staré mládence, kam dámské návštěvy v žádném případě nesmějí. 

více informací
Náměsíčná komedie aneb Kankán U Starého mládence

"Dobře - tak neležíte, a místo toho ustavičně poletujete sem a tam jako mouchy, jenže jaký to má smysl?"

více informací
Oblomov v Dlouhé

Vzhledem k tomu, že grantová komise Magistrátu hl. m. Prahy nepodpořila další působení o.s.DIVADLO COMPANY.CZ. v Divadle Komedie, bude jeho dosavadní činnost ukončena.

Více naleznete v přiložené tiskové zprávě.

více informací

Divadlo pod Palmovkou uvede v únoru dvě premiéry. První s názvem MLČENÍ BOBŘÍKŮ představí divadlo veřejnosti již 12. 2. 2016, druhou premiérou je inscenace LASKAVÉ BOHYNĚ, která bude mít své první uvedení 24. 2. 2016.

více informací

Tento týden vystoupí s Filharmonií Brno dirigent Case Scaglione, který v sezoně 2014/2015 působil jako asistent a druhý dirigent Newyorské filharmonie. V Janáčkově divadle zazní pod jeho vedením Lutosławského Koncert pro orchestr, prodchnutý vlivy polského folkloru, Messiaenovy Zapomenuté oběti a Berliozova pozoruhodná symfonie Harold v Itálii se sólovou violou, jíž se ujme Kristina Fialová, laureátka řady národních i mezinárodních soutěží hrající na italskou violu „Carlo Antonio Testore – Contrada 1745“.

Na koncertě bude k vidění a slyšení také naše nová japonská bicistka Tomoe Sonoda, která je spolu s dalšími nováčky novou posilou našeho orchestru.

více informací
Řídil Newyorskou filharmonii, nyní pod jeho vedením vystoupí Filharmonie Brno

Studio Ypsilon uvedlo nedávno novou inscenaci s názvem Swing se vrací neboli o štěstí. Swing je vynikající muzika, která přináší oživující a omlazující zážitek. Pro mladé je objevem a trendem, pro starší nestárnoucí záležitostí - zkrátka swing. Swing je svižnou harmonií pro život, poskytuje uvolnění a potěšení, přinášející nadhled a štěstí. Swing chytne za srdce a hýbá tělem.

více informací
Swing se vrací neboli o štěstí

Benefičním koncert KOMEDIE/LIVE na podporu Divadla Komedie se odehraje 18. prosince od 20:00 hodin.

více informací
Benefiční koncert KOMEDIE/LIVE na podporu Divadla Komedie

Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství? Nejen o tom pojednává nová inscenace Divadla Bez zábradlí, Art, jehož premiéru divadlo uvede 22. 12. 2015.

více informací
Art

Divadlo pod Palmovkou uvede 18. 12. 2015 novou inscenaci FUK! - současná černá komedie o úskalích mužského středního věku.

více informací
FUK!