Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Divadlo pod Palmovkou uvede v únoru dvě premiéry. První s názvem MLČENÍ BOBŘÍKŮ představí divadlo veřejnosti již 12. 2. 2016, druhou premiérou je inscenace LASKAVÉ BOHYNĚ, která bude mít své první uvedení 24. 2. 2016.

více informací

Tento týden vystoupí s Filharmonií Brno dirigent Case Scaglione, který v sezoně 2014/2015 působil jako asistent a druhý dirigent Newyorské filharmonie. V Janáčkově divadle zazní pod jeho vedením Lutosławského Koncert pro orchestr, prodchnutý vlivy polského folkloru, Messiaenovy Zapomenuté oběti a Berliozova pozoruhodná symfonie Harold v Itálii se sólovou violou, jíž se ujme Kristina Fialová, laureátka řady národních i mezinárodních soutěží hrající na italskou violu „Carlo Antonio Testore – Contrada 1745“.

Na koncertě bude k vidění a slyšení také naše nová japonská bicistka Tomoe Sonoda, která je spolu s dalšími nováčky novou posilou našeho orchestru.

více informací
Řídil Newyorskou filharmonii, nyní pod jeho vedením vystoupí Filharmonie Brno

Studio Ypsilon uvedlo nedávno novou inscenaci s názvem Swing se vrací neboli o štěstí. Swing je vynikající muzika, která přináší oživující a omlazující zážitek. Pro mladé je objevem a trendem, pro starší nestárnoucí záležitostí - zkrátka swing. Swing je svižnou harmonií pro život, poskytuje uvolnění a potěšení, přinášející nadhled a štěstí. Swing chytne za srdce a hýbá tělem.

více informací
Swing se vrací neboli o štěstí

Benefičním koncert KOMEDIE/LIVE na podporu Divadla Komedie se odehraje 18. prosince od 20:00 hodin.

více informací
Benefiční koncert KOMEDIE/LIVE na podporu Divadla Komedie

Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství? Nejen o tom pojednává nová inscenace Divadla Bez zábradlí, Art, jehož premiéru divadlo uvede 22. 12. 2015.

více informací
Art

Divadlo pod Palmovkou uvede 18. 12. 2015 novou inscenaci FUK! - současná černá komedie o úskalích mužského středního věku.

více informací
FUK!

Divadlo Na Fidlovačce uvede 21. 1. 2016 derniéru představení MY FAIR LADY. Poslední uvedení v roce 2015 je 9. 12. 2015.

více informací
My Fair Lady se rozloučí s Divadlem Na Fidlovačce

Čtyři vánoční představení, Mikulášská besídka, pošta pro Ježíška, výtvarné dílničky a vánoční trhy neziskových organizací i něco dobrého na zub vás čeká v sobotu 5. prosince v divadlech ABC a Rokoko, kde se bude konat již 5. ročník Vánočního festivalu. Přijďte se naladit na tu správnou vánoční atmosféru.

více informací
Kam na Mikuláše? Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

V sobotu 21. listopadu se bude v Divadle ABC konat party na jevišti! Přijďte si zatančit a poslechnout písně z hudebních komedií Šakalí léta, V+W Revue a Bedřich Smetana: The Greatest Hits. Navíc vás čeká swingová tančírna, přehlídka kostýmů, tombola a mnoho dalšího. Originální večer pořádají Městská divadla pražská v rámci Noci divadel.

více informací
Divadla ABC a Rokoko zvou na Noc divadel

Petr Štěpánek a Jan Vlasák v hlavních rolích listopadových premiér divadel ABC a Rokoko.

více informací
Na miskách vah / Hodiny před svatbou