Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků

Novinky z divadel

Městská divadla pražská ABC.

Interaktivní drama ze soudní síně, ve které autor svěřil roli poroty publiku. Divákům se tak dostává naprosto nového divadelního zážitku, pouze na jejich rozhodnutí závisí, jaký konec představení prožijí.

více informací
Teror

Ačkoli nový rok 2018 jistě přinese do Divadla Na Fidlovačce spoustu novinek, to podstatné zůstane stejné! Zaběhlý repertoár divadla spolu s tvářemi našeho uměleckého souboru nás ani Vás neopustí a můžete je vídat na prknech velké scény Divadla Na Fidlovačce i malé scény, Komorní Fidlovačce, i v novém roce!

více informací
Novinky z Divadla Na Fidlovačce pro rok 2018

Vážení divadelní příznivci, blíží se nám čas vánoční. Advent už nám pomalu klepe na dveře. Nenechte si proto v tomto krásném čase ujít některé představení s vánoční tématikou. A kde jinde než v Divadle ABC a Rokoku.

více informací
7. ročník Vánočního festivalu v ABC a Rokoku

A co se děje v této sezóně nového?

více informací
Divadlo pod Palmovkou slaví 70. sezónu

Noc divadel 2017 Divadlo na Fidlovačce - vstup zdarma

Horečka divadelní noci

V rámci evropského projektu Noc divadel pro vás vždy otevíráme divadlo trochu jinak než obvykle. Tentokrát vám dáme nahlédnout pod pokličku toho, co všechno obnáší příprava muzikálového představení. Za účasti věhlasných muzikálových tvůrců, herců, choreografů a korepetitorů si užijete večer plný muzikálových čísel, humoru a diskusí. 

18. listopadu 2017 od 19:00 VSTUP ZDARMA - VSTUPENKY UŽ NYNÍ REZERVUJTE!!!!!

Noc divadel 2017 Divadlo na Fidlovačce - vstup zdarma

V sobotu 7.10. od 15:00 v Divadle Na Fidlovačce poprvé v sezoně komedie FAMÍLIE! V roli Aidy se Vám nově představí Carmen Mayerová. V režii Juraje Herze dále hrají Ludmila Molínová, Aneta Krejčíková, Miloš Vávra, Zdeněk Maryška a Lukáš Rous.

Říjnové termíny: 7., 9., 13., 28.

více informací
Famílie s novým hereckým obsazením

Držte se Zábradlí - míříme domů!

Vážení diváci,

dočasné hostování Divadla na zábradlí v Divadle Komedie dospělo ke svému závěru, otevření Divadla Na zábradlí po rekonstrukci se blíží! Blokujte si ve svých diářích 27. říjen od 17.00 hodin.  Všichni jste srdečně zváni!

Zároveň již můžete rezervovat a nakupovat vstupenky na prvních několik představení v nových prostorách. Listopad bude brzy následovat.

Držte se Zábradlí - míříme domů!

pokladna@nazabradli.cz , 222 868 868

PROGRAM

 

Držte se Zábradlí - míříme domů!

Již brzy v prodeji nová Kultura 2017/2018!

Vážení divadelní příznivci, máme pro Vás skvělou zprávu. Již za týden bude v prodeji nový dárkový certifikát. Pozor poprvé 20 divadel "pod jednou střechou" a prodloužená platnost až do konce října 2018.

Máte se na co těšit! Prvních 100 kupujících od nás získá 100 Kč slevu. Stačí zadat kód mojesleva. A pokud budete v první stovce odečte se Vám 100 Kč.

Již brzy v prodeji nová Kultura 2017/2018!

„Ptáte se, co je to život? To je totéž, jako byste se ptala, co je to mrkev. Mrkev je mrkev a nic víc o ní nevíme.“ (A. P. Čechov)

více informací
Racek v Dlouhé

Vážení divadelní příznivci,

pro velký úspěch si Vás dovolujeme pozvat na obnovenou premiéru komedie Pět ve stejných šatech, která proběhne 15.5.2017 od 19.30 hodin na Komorní Fidlovačce.

fidlovacka_logo

 

více informací
 Obnovená premiéra Pět ve stejných šatech - Alan Ball