Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Divadlo Studio DVA zahájí divadelní sezónu pro rok 2014/2015 premiérou inscenací Sex pro pokročilé, a to 16.9.2014 od 19 hodin.

více informací
Slavnostní premiéra k výročí otevření divadla

Letní scéna Vyšehrad Vám děkuje!

Za celé léto navštívilo Letní scénu Vyšehrad bezmála 21 tisíc spokojených diváků. Z plánovaných 54 představení musely být pro velmi nepříznivé počasí zrušeny pouze dva večery. METROpolitní léto bylo poprvé rozšířeno o první ročník Léta slovenských hvězd. Šest představení bratislavských souborů vás přilákalo na kamennou scénu na 3 500. Celkově tedy letní nabídka divadla Studia DVA zaujala 24 500 diváků. Letní scéna Vyšehrad Vám děkuje za přízeň!!!

Letní scéna Vyšehrad Vám děkuje!

Vydejte se po stopách tvorby H. CH. Andersena a jeho pohádkových příběhů na tematický strukturovaný workshop Děvčátko pro děti od 7 do 12 let v divadle Studio DVA.

více informací

V sobotu 27. září od 21 hodin se v Divadle Rokoko bude konat Soirée Tomáše Novotného. Herec Městských divadel pražských se v něm představí návštěvníkům divadel ABC a Rokoko tak, jak ho ještě neznají. Zazpívá slavné i méně známé muzikálové melodie z děl, kterými prošel, nebo by projít chtěl. A nebude na to sám, jako exkluzivní host vystoupí zpěvačka Eva Pilarová.

více informací
Tomáš Novotný na svém Soirée přivítá Evu Pilarovou

S příchodem nové divadelní sezóny se můžete těšit na nový původní český rodinný muzikál autorů Zdeňka Bartáka a Aleny a Jana Pixových Sněhová královna, který má premiéru 20. září 2014 v 18:00 hodin v Divadle Hybernia.

více informací
Sněhová královna

Studio Ypsilon Vás srdečně zve na premiéry nové inscenace NOVÝ BLEŠÍ CIRKUS - odkaz příštím generacím, a to 6. a 8. června 2014 v 19:30 hodin.

více informací
Nový bleší cirkus

Rok 2014 je v plném proudu a stejně tak i rok české hudby. Podívejte se na program, který k této příležitosti připravilo Národní divadlo Praha.

více informací
Rok české hudby v Národní divadle

Vzhledem k častnému dotazu, jaká představení v Národním divadle jsou vhodná pro ty nejmenší, Vám zde představujeme nabídku inscenací, na která můžete své děti vzít.

více informací

9. června 2014 se ve Stavovském divadle bude konat beseda - Život lidský je tak složitý... že život člověka je proti tomu úplný hadr. Druhý díl cyklu diskuzí osobností zabývajících se českou a československou historií.

více informací

Na přelomu května a června bude Divadlo v Dlouhé opět patřit dětem a jejich dospělým při 16. ročníku festivalu DÍTĚ V DLOUHÉ. Tato soutěžní přehlídka mimopražských inscenací pro děti, mládež i celé rodiny letos nabídne devět představení šesti souborů a doprovodný program - výstavu, soutěž, prohlídky zákulisí, divadelní jarmark a tvůrčí dílny, autogramiádu a další akce.

více informací
Dítě v Dlouhé