Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Soirée v Divadle Rokoko už jen dvakrát

V letošní sezoně se návštěvníci Divadla Rokoko mohou těšit už jen na dvě Soirée, speciální večery, díky nimž se můžete neformálně setkat s herci. Ti si připravují jedinečný program a představují se tak, jak je neznáte. Na 30. května se chystá Soirée V+W aneb Co se do Revue nevešlo – dozvíte se o zákulisí úspěšné inscenace V+W Revue a poslechnete si písně z pera Voskovce, Wericha a Ježka v nečekaných aranžích Jiřího Janoucha. A sezonu zakončí The Best of Soirée, výběr toho nejlepšího v podání celého souboru Městských divadel pražských.

Více na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Soirée v Divadle Rokoko už jen dvakrát

Divadlo ABC je plné slepic, najdete je všude! Chovat je tam začal hrdina poslední premiéry letošní sezony Romulus Veliký. V komedii antických rozměrů od švýcarského dramatika Friedricha Dürrenmatta ho uvidíte od 23. května.

více informací
Divadlo ABC obsadily slepice!

Předprodej vstupenek Klicperova divadla se stěhuje ze Švehlovy ulice. Nová adresa předprodeje je: GOČÁROVA 479/2, 500 02 Hradec Králové

více informací

Eva v Divadle F. X. Šaldy

Vážení divadelní příznivci, dnešní (30.4.2015) představení Eva v Divadle F. X. Šaldy je, bohužel, z důvodu nemoci zrušeno.

Divadlo Komedie do programu sezóny 2014/15 zařazuje mimořádnou premiéru. Od letošního dubna se zkouší unikátní inscenace s názvem ZLOČINY.ŽENY.DOC, která bude mít premiéru 4. června 2015 od 19:30.

více informací
Mimořádná informace z Divadla Komedie

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít toto operní představení uváděné ve čtvrtek, 30. 4. 2015, od 19 hodin, na kterém bude slavnostně předána LIBUŠKA - Cena kritiků za nejlepší inscenaci Festivalu OPERA 2015. Cenu předají zástupci poroty a pořádající Jednoty hudebního divadla přímo před reprízou oceněného představení.

více informací
Eva v Divadle F. X. Šaldy

Premiéra inscenace Happy End je naplánována na 28. března v Divadle Rokoko.

více informací
Arnošt Goldflam připravuje neotřelou tragikomedii Happy End

„Soužití mužů a žen“, tak zní podtitul Soirée Jiřího Hány, které se bude konat v sobotu 11. dubna od 21 hodin v Divadle Rokoko.

více informací
Soirée Jiřího Hány v Divadle Rokoko

Odpočinkový večer pouze pro dámy je naplánován na 25. dubna v Divadle Rokoko. Program začne v 17 hodin nejnovějším představením Happy End, poté ve foyer proběhne módní přehlídka, kde se rolí modelů ujmou herci z Městských divadel pražských.

více informací
Dámská jízda v Divadle Rokoko

Divadlo Komedie uvede ve čtvrtek, 26. 3. 2015, novou inscenaci s názvem PENIS PRAVDY.

více informací
Penis pravdy