Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Vydejte se po stopách tvorby H. CH. Andersena a jeho pohádkových příběhů na tematický strukturovaný workshop Děvčátko pro děti od 7 do 12 let v divadle Studio DVA.

více informací

V sobotu 27. září od 21 hodin se v Divadle Rokoko bude konat Soirée Tomáše Novotného. Herec Městských divadel pražských se v něm představí návštěvníkům divadel ABC a Rokoko tak, jak ho ještě neznají. Zazpívá slavné i méně známé muzikálové melodie z děl, kterými prošel, nebo by projít chtěl. A nebude na to sám, jako exkluzivní host vystoupí zpěvačka Eva Pilarová.

více informací
Tomáš Novotný na svém Soirée přivítá Evu Pilarovou

S příchodem nové divadelní sezóny se můžete těšit na nový původní český rodinný muzikál autorů Zdeňka Bartáka a Aleny a Jana Pixových Sněhová královna, který má premiéru 20. září 2014 v 18:00 hodin v Divadle Hybernia.

více informací
Sněhová královna

Studio Ypsilon Vás srdečně zve na premiéry nové inscenace NOVÝ BLEŠÍ CIRKUS - odkaz příštím generacím, a to 6. a 8. června 2014 v 19:30 hodin.

více informací
Nový bleší cirkus

Rok 2014 je v plném proudu a stejně tak i rok české hudby. Podívejte se na program, který k této příležitosti připravilo Národní divadlo Praha.

více informací
Rok české hudby v Národní divadle

Vzhledem k častnému dotazu, jaká představení v Národním divadle jsou vhodná pro ty nejmenší, Vám zde představujeme nabídku inscenací, na která můžete své děti vzít.

více informací

9. června 2014 se ve Stavovském divadle bude konat beseda - Život lidský je tak složitý... že život člověka je proti tomu úplný hadr. Druhý díl cyklu diskuzí osobností zabývajících se českou a československou historií.

více informací

Na přelomu května a června bude Divadlo v Dlouhé opět patřit dětem a jejich dospělým při 16. ročníku festivalu DÍTĚ V DLOUHÉ. Tato soutěžní přehlídka mimopražských inscenací pro děti, mládež i celé rodiny letos nabídne devět představení šesti souborů a doprovodný program - výstavu, soutěž, prohlídky zákulisí, divadelní jarmark a tvůrčí dílny, autogramiádu a další akce.

více informací
Dítě v Dlouhé

V červnu se Švandovo divadlo bude loučit hned se dvěmi svými úspěšnými inscenacemi, a to Mein Kampf a Nebe nad Berlínem.

více informací

Divadlo Metro uvedlo nové představení černého divadla, DEJA VU, které mělo premiéru 15.5.2014.

více informací
Deja Vu - černé divadlo