Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít toto operní představení uváděné ve čtvrtek, 30. 4. 2015, od 19 hodin, na kterém bude slavnostně předána LIBUŠKA - Cena kritiků za nejlepší inscenaci Festivalu OPERA 2015. Cenu předají zástupci poroty a pořádající Jednoty hudebního divadla přímo před reprízou oceněného představení.

více informací
Eva v Divadle F. X. Šaldy

Premiéra inscenace Happy End je naplánována na 28. března v Divadle Rokoko.

více informací
Arnošt Goldflam připravuje neotřelou tragikomedii Happy End

„Soužití mužů a žen“, tak zní podtitul Soirée Jiřího Hány, které se bude konat v sobotu 11. dubna od 21 hodin v Divadle Rokoko.

více informací
Soirée Jiřího Hány v Divadle Rokoko

Odpočinkový večer pouze pro dámy je naplánován na 25. dubna v Divadle Rokoko. Program začne v 17 hodin nejnovějším představením Happy End, poté ve foyer proběhne módní přehlídka, kde se rolí modelů ujmou herci z Městských divadel pražských.

více informací
Dámská jízda v Divadle Rokoko

Divadlo Komedie uvede ve čtvrtek, 26. 3. 2015, novou inscenaci s názvem PENIS PRAVDY.

více informací
Penis pravdy

Talk show DO ČTVEŘICE - jaro, již tuto neděli, 22.3.2015, v divadle Studio DVA!

Nová původní talk show Jana Krause, Milana Lasici a Moniky Absolonové. Svěží, chytrá a zábavná. Proměnlivá jako život. Každé ze čtyř ročních období si zaslouží vtipný komentář k aktuálnímu dění. A nové písně za doprovodu skvělého pianisty Ondřeje Hájka. Přijďte si užít výjimečný večer ve skvělé společnosti!

více informací
DO ČTVEŘICE - talk show

Vážení divadelní příznivci, rádi bychom Vás jménem Divadla Palace pozvali následující jarní neděli, 15.3.2015, na výborné komediální představení Manželský poker a Jo, není to jednoduché. Na obě tyto inscenace můžete tuto neděli, 15.3.2015, uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu - Kultura 2014/2015.

více informací
Víkendová představení v Divadle Palace

Divadlo U Hasičů připravuje na měsíc březen hned dvě premiéry. Na obě tyto premiéry můžete uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Svět činohry a muzikálu 2014/2015.

více informací
Premiéry v Divadle U Hasičů

Vážení divadelní příznivci,

rádi bychom Vás informovali o tom, že kupóny z dárkového certifikátu Komorní scény města pražského 2014/2015 můžete na repertoár  Divadla pod Palmovkou, které vzhledem k probíhající rekonstrukci hraje v pražských divadlech, uplatnit pouze do konce dubna 2015. Divadlo pod Palmovkou Vás zejména zve na svoji poslední premiéru skvělé komedie britského autora P. Quiltera CELEBRITY v hlavních rolích se Zuzanou Slavíkovou, Ivanem Jiříkem a Zdeňkem Kupkou (27. 3. a 17. 4.).V měsíci květen můžete kupóny uplatnit pouze na představení Studia PALMOFFka, která se nyní uvádějí v klubu Rock Café na Národní třídě, 6. a 26. května (Dva ubohý Rumuni, co mluvěj polsky) a 11. a 30. května (1000 věcí, co mne serou). Termíny dvou červnových představení budou zveřejněny začátkem dubna.

více informací
Divadlo pod Palmovkou

Příběh devadesátých let naší země, inscenaci, Havel v zemi čeledínů, bude mít svou premiéru 27. února v Mahenově divadle.

více informací
Havel v zemi čeledínů