Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

V červnu se Švandovo divadlo bude loučit hned se dvěmi svými úspěšnými inscenacemi, a to Mein Kampf a Nebe nad Berlínem.

více informací

Divadlo Metro uvedlo nové představení černého divadla, DEJA VU, které mělo premiéru 15.5.2014.

více informací
Deja Vu - černé divadlo

Divadlo Bez zábradlí uvede v květnu a červnu už 19. ročník festivalu Slovenské divadlo v Praze, hlavním partnerem je hl. m. Praha. Patronkou letošního ročníku festivalu je významná slovenská herečka Zdena Studénková.

více informací
Slovenské divadlo v Praze

Derniéra oblíbené inscenace Divadla ABC Saturnin se blíží. Máte už jen několik posledních příležitostí ji vidět. Hrát se bude 28. května, 18., 19. a 20. června.

více informací
Divadlo ABC se rozloučí se Saturninem

29. dubna 2014 se bude v České republice stejně jako v mnoha zemích po celém světě slavit Den tance. Pod vedením členů Baletu Národního divadla a Laterny magiky proběhne na piazzetě Národního divadla baletní hodina, které se zúčastní stovky tanečníků.

více informací
Mezinárodní den tance v Národním divadle

Jediné a jedinečné představení úspěšné inscenace Městského divadla Zlín zavítá 8. května 2014 zcela mimořádně do Mahenova divadla – unikátní příležitost seznámit se s legendami českého cestovatelského světa! Inscenace měla ve Zlíně derniéru již v únoru tohoto roku a v Brně se bude hrát úplně naposledy!

více informací
Palubní deník Hanzelky a Zikmunda

Festival Janáček Brno 2014

V devíti festivalových dnech (21. – 29. 11. 2014) nás čeká nabitý program, který je již nyní zveřejněn a předpokládaný termín zahájení prodeje vstupenek je stanoven už na 1. 5. 2014. Program a veškeré další informace o festivalu naleznete zde: http://janacek-brno.cz/cs/docasny-program/

Festival Janáček Brno 2014

Čtvrtý ročník festivalu Irský Máj naváže na předchozí ročníky. Opět se bude odehrávat ve stejný čas na stejném místě – první květnový víkend v Divadle v Celetné.

více informací
Irský máj

Nová inscenace Divadla pod Palmovkou s názvem MILOŠ UBU II. aneb bude líp. NE? měla premiéru 27. dubna 2014 v divadelním prostoru La Fabrika.

více informací
Miloš Ubu II. aneb bude líp. Ne?

Komedie francouzského klasika Georgese Faydeaua PROUTNÍK POD PANTOFLEM v režii Tomáše Töpfera v Divadle Na Fidlovačce se bude po více než 70 reprízách 12. června 2014 loučit s publikem.

více informací
Proutník pod pantoflem - derniéra