Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Příběh devadesátých let naší země, inscenaci, Havel v zemi čeledínů, bude mít svou premiéru 27. února v Mahenově divadle.

více informací
Havel v zemi čeledínů

Dlouho očekávané muzikálové představení, EVITA, bude mít premiéru již 19. 2. 2015 v Divadle Studio DVA.

více informací
Evita - Studio DVA divadlo

Švandovo divadlo nabízí od ledna novou službu pro všechny diváky s vadami sluchu - titulky pro neslyšící v českém jazyce.

více informací
Švandovo divadlo otevírá dveře neslyšícím

Švandovo divadlo na Smíchově s radostí oznamuje, že herci Petra Hřebíčková a Patrik Děrgel byli nominováni za mimořádný jevištní výkon v kategorii činohra na Ceny Thálie 2014. Oba září představení HAMLET, Petra jako královna Getruda a Patrik jako kralevic dánský.

více informací
Nominace na Thálie 2014

V roce 2015 oslaví Divadlo Rokoko 100 let od svého založení a Městská divadla pražská připravila oslavy na různé způsoby. Výročí budou připomínat v nejrůznějších akcích, soutěžích, kvízech či výstavách. Také se chystá publikace, která bude mapovat umělecké aktivity Divadla Rokoko od počátků až po současnost. Tento jubilejní rok Divadla Rokoko vyvrcholí velkým benefičním večerem, který se bude konat v prosinci.

více informací
Divadlo Rokoko oslaví 100 let

Divadlo Bez zábradlí chystá premiéru inscenace s názvem GARDEROBIÉR.

více informací
Garderobiér

Po pěti letech a více jak 100 reprízách se Ivana Chýlková rozloučí se svojí rolí dohazovačky Dolly Leviové v sobotu 23.května. Neváhejte a využijte poslední možnosti navštívit muzikál Hello, Dolly!

více informací
Hello, Dolly!

V sobotu 28. února si v Divadle Rokoko přijdou na své všichni milovníci tance. Herečka Henrieta Hornáčková na svém Soirée přivítá vítězný pár StarDance Danu Batulkovou a Jana Ondera.

více informací
Soirée Henriety Hornáčkové

Také znáte Balkán především z dovolených u Jadranu, z filmů Emira Kustorici a pozapomenutých televizních zpráv z války v devadesátých letech? Pokud byste ho chtěli poznat trochu jinak, přijďte do Divadla Komedie/Centra východní dramatiky, které uvedlo 15. ledna 2015 sugestivní drama Divoké maso dramatika Gorana Stefanovského.

více informací
Divoké maso v Divadle Komedie

Třináct společných let na jednom jevišti oslaví na den přesně, 21. ledna, další reprízou komedie italského dramatika Daria FO a Franky RAME Otevřeného manželství, Karel Roden a Jana Krausová v Divadle Studio DVA.

více informací
Neuvěřitelných 13 let Otevřeného manželství