Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Divadlo Rokoko slaví 100 let! Oslavy odstartuje akcí „Týden za 100 Kč“ – od 17. do 23. září pořídí diváci vstupenky na zářijová a říjnová představení Divadla Rokoko za 100 Kč. Ve čtvrtek 17. září také budou poprvé herci před představením losovat číslo sedadla a držitel vstupenky s tímto číslem dostane dárek. Losování bude probíhat pravidelně každý čtvrtek.

více informací
Divadlo Rokoko za stovku!

Divadlo Komedie zatím neobdrželo od Magistrátu hl. m. Prahy finanční prostředky na další činnost od roku 2016. V případě, že Divadlo Komedie nedostane od Magistrátu hl. m. Prahy potřebné finanční prostředky, bude ke dni 31. 12. 2015 uzavřeno. I přesto, že informace o uzavření divadla není ještě 100%, doporučujeme majitelům informační brožury Komorní scény města pražského 2015/2016, kteří se chystají navštívit toto divadlo, aby tak učinili raději ještě v tomto kalendářním roce.

více informací
Divadlo Komedie je v ohrožení

Divadlo J. K. Tyla Vás zve do Průvodu Vendelín na zahájení kulturní sezóny 2015/2016.

více informací
Průvod Vendelín 2015

Divadlo J. K. Tyla v Plzni Vás srdečně zve na zahajovací koncert opery v nové sezóně dne 5. září 2015 od 19.00 h ve Velkém divadle.

více informací
Zahajovací koncert opery

Rotterdamská filharmonie, britský bubeník Colin Currie, soubory Armida Quartett z Německa a Collegium Musicale z Estonska, ale třeba i „naši“ skvělí houslisté Josef Špaček a Milan Paľa, dvanáct brněnských violoncellistů pod vedením Pavla Šabackého nebo herec Saša Rašilov se objeví v říjnu na mezinárodním hudebním festivalu Moravský podzim.

více informací
Interpreti a skladatelé z mnoha koutů světa, ale třeba i 12 brněnských violoncellistů, už na podzim v Brně!

Již druhým rokem je na srpen do divadla Studio DVA připraveno i Léto slovenských hvězd. Přehlídka bratislavských divadelních souborů se uskuteční v druhé polovině srpna (17. – 27. 8.).

více informací
Léto slovenských hvězd v divadle Studio DVA

Letní filharmonický festival pod širou oblohou Špilberk 2015 nabídne letos (16. – 21. 8.) na velkém hradním nádvoří nejen klasiku, ale také hudbu filmovou, rockovou a živé flamenco! Milovníci klasiky se mohou těšit na dva koncerty Filharmonie Brno.

více informací
Filharmonie pod širým nebem

Divadlo Studio DVA obohatí svůj repertoár o další inscenaci. Představení Vysavač bude mít premiéru 13. července na Letní scéně Vyšehrad.

více informací
Vysavač

Začátek Vyšehradu patří hitům

24.6.2015 odstartuje 12. ročník METROpolitního léta hereckých osobností. Studio DVA začíná na Vyšehradě hned zostra, osvědčenými tituly. V prvních týdnech se na naší Letní scéně Vyšehrad můžete těšit na komedie Kutloch aneb I muži mají své dny, Vše o mužích a one woman show Evy Holubové Hvězda. Představení na Letní scéně začínají ve 20 hod., pouze Vše o mužích již  v 19 hod. Zbývající vstupenky jsou v prodeji - na vybraná představení můžete uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 - S láskou k divadlu!

Začátek Vyšehradu patří hitům

Divadlo v Dlouhé uvede 11.června nelítostně krutou a současnou nesmírně zábavnou satiru měšťáckého pokrytectví a přizpůsobivosti, Viktor aneb Dítka u moci.

více informací
Viktor aneb Dítka u moci