Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Soirée Hanuše Bora v Divadle Rokoko

Na své soirée vás tentokrát zve herec HANUŠ BOR, a to 29. listopadu od 21 hodin v Divadle Rokoko. A jaké hosty plánuje pozvat?
„Některé členy rodiny, VIP osobnosti a možná, že se objeví i zahraniční hosté...“ 
Na soirée se tedy bezpochyby bude hodně zpívat, protože muziku mají v této rodině přímo v genech... Vstupenky zakoupíte na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Soirée Hanuše Bora v Divadle Rokoko

První premiérou sezony Městských divadel pražských bude hra Marka Epsteina Veterán v režii Pavla Kheka, a to 8. listopaduDivadle Rokoko. Divadlo ABC uvede 15. listopadu autorský projekt Petra Svojtky a Jiřího Janků V+W Revue. Na co se můžete těšit?

více informací

Zcela novou inscenaci - Požitkáři - představí Divadlo Na Zábradlí již 24.října 2014.

více informací
Požitkáři

Koncert Jožky Černého

Folklórní král Moravy Jožka Černý zavítá se svým vystoupením do pražského Divadla Palace. Koncert se uskuteční 20.9.2014 od 19 hodin.

Koncert Jožky Černého

Divadelní agentura Háta představí v Divadle Palace novou inscenaci Do ložnice vstupujte jednotlivě!, která bude mít premiéru 9.11.2014 od 19:00 hodin.

,,I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná... Přesně takové „převýšení poptávky nad kapacitou“ nastane v bláznivé komedii známých anglických dramatiků."

více informací
Do ložnice vstupujte jednotlivě!

Od 8. září 2014 začal režisér Pavel Šimák zkoušet skoro s celým souborem Fidlovačky dramatizaci slavné románové kroniky bratří Mrštíků ROK NA VSI. V roce 1993 ji mistrně zdramatizoval režisér Miroslav Krobot. Z jednotlivých střípků příběhů klasického díla se mu podařilo vytvořit výjimečně působivou mozaiku lidských osudů a drama Rok na vsi se tak může směle řadit k tomu nejlepšímu z evropské divadelní klasiky. Pro hlavní mužskou roli byl přizván herec Roman Zach, v hlavní ženské roli uvidíte Barboru MošnovouPremiéra se uskuteční ve čtvrtek 6. listopadu 2014 od 19.30 hodin.

více informací
Rok na vsi

Bazar v Divadle Na Fidlovačce

Vzhledem k tomu, že se v Divadle Na Fidlovačce postupně zaplňuje fundus kostýmů a pomalu se do něj nevejdou ty nové kostýmy, rozhodlo se divadlo fundus pročistit. Chcete-li vlastnit část kostýmu či celý kostým z některé ze starších inscenací divadla, zajďete 28. a 29. září 2014 do foyer divadla, kde se uskuteční bazar. Určitě si přijdete na své!

Bazar v Divadle Na Fidlovačce

Divadlo na Fidlovačce obohatí od října repertoár Komorní Fidlovačky o projekt herečky Marty Falvey Sovové s názvem OSAMĚLÉ VEČERY DORY N. Původně rozhlasovou hru napsala Milena Štráfeldová na základě dopisů Boženy Němcové svým blízkým. Vybrala z nich ty, které si vyměňovala slavná spisovatelka se svou jedinou dcerou Dorou a sestavila z nich příběh známé ženy ze zcela nového úhlu pohledu.

více informací
Osamělé večery Dory N.

Celý cyklus je věnován divadlu jako prostředku osobní výpovědi. Společně budete hledat překážky, které hercům na různých stupních divadelní práce kladou do cesty konvence, nedostatečná technická vybavenost, osobní zábrany atd., a postupně budete odkrývat cestu k bezprostřednímu jádru následně stylizované výpovědi.

více informací
Seriál deseti workshopů v Divadle v Řeznické

Betlémská noc v Divadle Na zábradlí

Divadlo Na zábradlí se ve čtvrtek 11. září 2014 účastní Letního multižánrového kulturního festivalu Galerie Jaroslava Fragnera - BETLÉMSKÉ NOCIKoncert Miloslava Königa a jeho hostů (Pavol Smolárik, Bohdan Karásek) se uskuteční v zadmín foyer divadla ve 21:00 hodin.

Betlémská noc v Divadle Na zábradlí