Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Festival Janáček Brno 2014

V devíti festivalových dnech (21. – 29. 11. 2014) nás čeká nabitý program, který je již nyní zveřejněn a předpokládaný termín zahájení prodeje vstupenek je stanoven už na 1. 5. 2014. Program a veškeré další informace o festivalu naleznete zde: http://janacek-brno.cz/cs/docasny-program/

Festival Janáček Brno 2014

Čtvrtý ročník festivalu Irský Máj naváže na předchozí ročníky. Opět se bude odehrávat ve stejný čas na stejném místě – první květnový víkend v Divadle v Celetné.

více informací
Irský máj

Nová inscenace Divadla pod Palmovkou s názvem MILOŠ UBU II. aneb bude líp. NE? měla premiéru 27. dubna 2014 v divadelním prostoru La Fabrika.

více informací
Miloš Ubu II. aneb bude líp. Ne?

Komedie francouzského klasika Georgese Faydeaua PROUTNÍK POD PANTOFLEM v režii Tomáše Töpfera v Divadle Na Fidlovačce se bude po více než 70 reprízách 12. června 2014 loučit s publikem.

více informací
Proutník pod pantoflem - derniéra

Tři holky jako květ - 100. repríza

Představení TŘI HOLKY JAKO KVĚT čeká 29. 4. 2014 v Komorní Fidlovačce 100. repríza. Divadlo Na Fidlovačce se rozhodla při této příležitosti pozvat na 100. reprízu i autorku hry, Elaine Murphyovou, která s nadšením pozvání přijala.

Tři holky jako květ - 100. repríza

Do konce sezóny se Divadlo Na Fidlovačce rozloučí s americkým muzikálem známým především díky dvojici Jiří Voskovec a Jan Werich - DIVOTVORNÝ HRNEC. Derniéra se uskuteční 8. června 2014 v 15:00 hodin.

více informací
Divotvorný hrnec - derniéra

Metalová opera

RockOpera PRAHA vydává 2CD metalové opery - 7 proti Thébám. Pokřtí jej protagonisté a autoři díla a také zvolená nejkrásnější čarodějka v sále o čarodějné noci 30. dubna 2014 v RockOpeře PRAHA, Komunardů 1, Praha 7.
Více informací: http://www.rockopera.cz/news/nejkrasneji-caordejnice-pokrti-nove-2cd-/

Metalová opera

Jana Stryková se stala maminkou

Gratulujeme! V neděli 30.3.2014 se stala maminkou herečka Jana Stryková. Rádi se přidáváme ke gratulacím a přejeme Janě i malému Jáchymovi hodně zdraví! Na maminku se můžete těšit opět v divadle Studio DVA, a to nejen ve hře Hlava v písku a vánočním muzikálu Děvčátko, ale nově také v situační komedii Patrika Hartla Hovory o štěstí mezi čtyřma očima, která bude mít premiéru v rámci Metropolitního léta hereckých osobností na Letní scéně Vyšehrad 7. července. Vstupenky jsou již v prodeji. Nejbližší termíny komedie Hlava v písku jsou: 23.4., 27.5. a 5.6.

Jana Stryková se stala maminkou

Cena pro Ladislava Smočka

Na letošním slavnostním předávání cen Thálie získal zvláštní cenu Kolegia za umělecký přínos v oboru činohra pan Ladislav Smoček,  který v divadle Studio DVA režíroval hru Druhý břeh. V inscenaci se setkávají tři skvělé herečky Zuzana Bydžovská, Eva Holubová a Tereza Gübelová s panem Vladimírem Javorským. Nejbližší repríza je plánována na 17. června. Vstupenky jsou již v prodeji. Gratulujeme panu režisérovi a přejeme mnoho dalších skvělých režijních příležitostí.

Cena pro Ladislava Smočka

Do konce června 2014 můžete už jen dvakrát (17.4.,15.5.) navštívit brilantní tragikomedii Otevřené manželství ve divadle Studio DVA.

více informací
Otevřené manželství