Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků

Novinky z divadel

Režie představení Proměna aneb Řehoř už toho má dost se ujal A. Goldflam - jedná se tedy o velmi milé představení v jeho duchu. Představení můžete navštívit ve Studiu Ypsilon. Nejbližší termíny uvedení inscenace jsou 23. 3., 29. 3. a 7. 4. 2016.

 

více informací
Proměna aneb Řehoř už toho má dost

23. dubna od 21 hodin v Divadle Rokoko

více informací
Shakespearovské soirée

V sobotu 16. dubna 2016 od 15 hodin pořádá Divadlo ABC zábavné pohádkové odpoledne pro malé diváky i jejich rodiče.

 

více informací
Pohádkové odpoledne v Divadle ABC

Dva výborné muzikály! Krásný příběh rozverné a veselé Dolly Leviové a strhující a silný příběh Evy Perón! Muzikály, které Vás dostanou! Nenechte si je ujít!

více informací
Hello, Dolly! a Evita

Současný divadelní soubor končí v Divadle Komedie. Pokud jste tedy ještě neviděli některé inscenace divadelního spolku Company.CZ, máte tak možnost učinit pouze do konce dubna.

 

více informací
Divadlo Komedie končí

Divadlo pod Palmovkou připravuje další ze svých premiér. Komedie o noční dámské návštěvě v bytě pro staré mládence, kam dámské návštěvy v žádném případě nesmějí. 

více informací
Náměsíčná komedie aneb Kankán U Starého mládence

"Dobře - tak neležíte, a místo toho ustavičně poletujete sem a tam jako mouchy, jenže jaký to má smysl?"

více informací
Oblomov v Dlouhé

Vzhledem k tomu, že grantová komise Magistrátu hl. m. Prahy nepodpořila další působení o.s.DIVADLO COMPANY.CZ. v Divadle Komedie, bude jeho dosavadní činnost ukončena.

Více naleznete v přiložené tiskové zprávě.

více informací

Divadlo pod Palmovkou uvede v únoru dvě premiéry. První s názvem MLČENÍ BOBŘÍKŮ představí divadlo veřejnosti již 12. 2. 2016, druhou premiérou je inscenace LASKAVÉ BOHYNĚ, která bude mít své první uvedení 24. 2. 2016.

více informací

Tento týden vystoupí s Filharmonií Brno dirigent Case Scaglione, který v sezoně 2014/2015 působil jako asistent a druhý dirigent Newyorské filharmonie. V Janáčkově divadle zazní pod jeho vedením Lutosławského Koncert pro orchestr, prodchnutý vlivy polského folkloru, Messiaenovy Zapomenuté oběti a Berliozova pozoruhodná symfonie Harold v Itálii se sólovou violou, jíž se ujme Kristina Fialová, laureátka řady národních i mezinárodních soutěží hrající na italskou violu „Carlo Antonio Testore – Contrada 1745“.

Na koncertě bude k vidění a slyšení také naše nová japonská bicistka Tomoe Sonoda, která je spolu s dalšími nováčky novou posilou našeho orchestru.

více informací
Řídil Newyorskou filharmonii, nyní pod jeho vedením vystoupí Filharmonie Brno