Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Betlémská noc v Divadle Na zábradlí

Divadlo Na zábradlí se ve čtvrtek 11. září 2014 účastní Letního multižánrového kulturního festivalu Galerie Jaroslava Fragnera - BETLÉMSKÉ NOCIKoncert Miloslava Königa a jeho hostů (Pavol Smolárik, Bohdan Karásek) se uskuteční v zadmín foyer divadla ve 21:00 hodin.

Betlémská noc v Divadle Na zábradlí

Koncert Ondřeje Brzobohatého

Ondřej Brzobohatý se na podzim vrátí na koncertní pódia! Oblíbený muzikant a herec Ondřej Brzobohatý se v polovině října vydá na IDENTITY TOUR, kterou zakončí před Vánoci - 7.12.2014 - v Divadle Radka Brzobohatého! Vstupenky jsou již k prodeji na pokladně divadla.

Koncert Ondřeje Brzobohatého

Divadlo Metro připravilo pro novou divadelní sezónu 2014/2015 nové představení černého divadla, Na výletě v iSvětě.

více informací
Na výletě v iSvětě

Divadlo Studio DVA zahájí divadelní sezónu pro rok 2014/2015 premiérou inscenací Sex pro pokročilé, a to 16.9.2014 od 19 hodin.

více informací
Slavnostní premiéra k výročí otevření divadla

Letní scéna Vyšehrad Vám děkuje!

Za celé léto navštívilo Letní scénu Vyšehrad bezmála 21 tisíc spokojených diváků. Z plánovaných 54 představení musely být pro velmi nepříznivé počasí zrušeny pouze dva večery. METROpolitní léto bylo poprvé rozšířeno o první ročník Léta slovenských hvězd. Šest představení bratislavských souborů vás přilákalo na kamennou scénu na 3 500. Celkově tedy letní nabídka divadla Studia DVA zaujala 24 500 diváků. Letní scéna Vyšehrad Vám děkuje za přízeň!!!

Letní scéna Vyšehrad Vám děkuje!

Vydejte se po stopách tvorby H. CH. Andersena a jeho pohádkových příběhů na tematický strukturovaný workshop Děvčátko pro děti od 7 do 12 let v divadle Studio DVA.

více informací

V sobotu 27. září od 21 hodin se v Divadle Rokoko bude konat Soirée Tomáše Novotného. Herec Městských divadel pražských se v něm představí návštěvníkům divadel ABC a Rokoko tak, jak ho ještě neznají. Zazpívá slavné i méně známé muzikálové melodie z děl, kterými prošel, nebo by projít chtěl. A nebude na to sám, jako exkluzivní host vystoupí zpěvačka Eva Pilarová.

více informací
Tomáš Novotný na svém Soirée přivítá Evu Pilarovou

S příchodem nové divadelní sezóny se můžete těšit na nový původní český rodinný muzikál autorů Zdeňka Bartáka a Aleny a Jana Pixových Sněhová královna, který má premiéru 20. září 2014 v 18:00 hodin v Divadle Hybernia.

více informací
Sněhová královna

Studio Ypsilon Vás srdečně zve na premiéry nové inscenace NOVÝ BLEŠÍ CIRKUS - odkaz příštím generacím, a to 6. a 8. června 2014 v 19:30 hodin.

více informací
Nový bleší cirkus

Rok 2014 je v plném proudu a stejně tak i rok české hudby. Podívejte se na program, který k této příležitosti připravilo Národní divadlo Praha.

více informací
Rok české hudby v Národní divadle