Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Cena pro Ladislava Smočka

Na letošním slavnostním předávání cen Thálie získal zvláštní cenu Kolegia za umělecký přínos v oboru činohra pan Ladislav Smoček,  který v divadle Studio DVA režíroval hru Druhý břeh. V inscenaci se setkávají tři skvělé herečky Zuzana Bydžovská, Eva Holubová a Tereza Gübelová s panem Vladimírem Javorským. Nejbližší repríza je plánována na 17. června. Vstupenky jsou již v prodeji. Gratulujeme panu režisérovi a přejeme mnoho dalších skvělých režijních příležitostí.

Cena pro Ladislava Smočka

Do konce června 2014 můžete už jen dvakrát (17.4.,15.5.) navštívit brilantní tragikomedii Otevřené manželství ve divadle Studio DVA.

více informací
Otevřené manželství

28. března 2014 představilo Divadlo Komedie novou inscenaci Her master´s voice.

více informací
Her master´s voice

Chcete se seznámit, ale internetové seznamky jsou pro vás příliš anonymní? Přijďte 17. května do Divadla Rokoko na Představení pouze pro nezadané ženy a muže.

více informací
Představení pro nezadané (Městská divadla pražská)

Vyrazte s kamarádkami na Dámskou jízdu, a to 26. dubna v 17 hodin do Divadla Rokoko.

více informací
Dámská jízda v Divadle Rokoko

12. dubna od 21 hodin budete mít jedinečnou možnost v Divadle Rokoko poznat herečku Veroniku Kubařovou z trochu jiné stránky. Připravila si pro vás večer plný muzikálových melodií a odlehčeného povídání nejen o divadle.

více informací
Soirée Veroniky Kubařové

TEĎ! Divadlo

Na pražskou scénu míří nová producentská skupina TEĎ! Divadlo. Divadlo chce podporovat a rozvíjet možnosti mladých uměleckých osobností a nabídnout jim prostor pro jejich tvorbu. První inscenací v produkci TEĎ! Divadla je hra Ideální pár v režii Adama Krause. V hlavních rolích se představí Kristýna Leichová a Marek Adamczyk. Premiéra inscenace se uskuteční 5. března v Žižkovském divadle Járy Cimrmana.

TEĎ! Divadlo

Studio Ypsilon oslaví tento rok jubilejní 50. rok své existence.

více informací
Studio Ypsilon slaví 50 let

Nová inscenace Divadla Na zábradlí, Velvet Havel, bude mít premiéru 2. a 3. 5. 2014 v 19:00 hodin.

více informací
Velvet Havel

Nová inscenace Divadla Na zábradlí, Šílenství, bude mít premiéru 18. a 19. 4. 2014 v 19:00 hodin.

více informací
Šílenství