Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

V prostorách Divadla v Řeznické sídlila na začátku 20. století věhlasná vinárna "V chaloupce", kam čas od času zavítal i charismatický Oldřich Nový. Touto inscenací, kombinující fakta s fikcí, se k nám vrací, aby zavzpomínal na dobu největší slávy filmových ateliérů na Barrandově.

více informací
Zavřete oči, swing přichází...

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do Divadla v Dlouhé na představení MNOHO POVYKU PRO NIC, jednu z vrcholných Shakespearových komedií, která stále láká divadelníky i diváky.  

více informací
Ženit se, či neženit? To je, oč běží v Divadle v Dlouhé.

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do Divadla Na zábradlí na inscenaci o lásce a jejích různých podobách, kterou vytvořil úspěšný autorský tým Jan Mikulášek, Dora Viceníková a Marek Cpin. Čekají Vás skvělé herecké výkony, výstižný jazyk, který do několikaminutových scén zhušťuje obsáhlé příběhy, nadsázka a ironie i netradiční řešení scény.

více informací
Divadlo Na zábradlí postihla Posedlost

Vážení divadelní příznivci,

přijměte prosím naše pozvání do Divadla U Hasičů na komedii Kšanda, originální a dějem nabité představení, které patří mezi nejlepší české komedie roku 2014. Čekají Vás dialogy ostré jako bič, strhující tempo, které Vás nenechá ani na chvíli vydechnout, a naprosto nečekané rozuzlení příběhu o lidské hrabivosti. Přijďte se o tom přesvědčit!

více informací
Kšanda – nečekané rozuzlení v napínavé komedie o touze po bohatství a jednom lstivém plánu

Vážení divadelní příznivci,

chcete si odpočinout od všednodenních starostí a zažít večer, kdy brečíte smíchy a nejde přestat? Pak si nenechte ujít tento výjimečný zážitek, výbornou komedii plnou známých osobností a skvělých hereckých výkonů – přesně to můžete čekat od představení Prachy!!! v Divadle Palace.

více informací
Brilantní komedie za všechny Prachy!!!

Vážení divadelní příznivci,

zažijte úžasný večer plný humoru a fenomenálních hereckých výkonů v divadelní rekonstrukci potopení nejslavnější lodi světa. Představení Titanic Divadla Kalich je vtipná parodie pro dva komiky v mnoha úlohách. Naprosto výjimečná příležitost pro skvělé herce podaná s velkým nadhledem, ale i se spoustou hlubších témat.

více informací
Titanic – nebezpečná plavba pro Vaši bránici

Vážení divadelní příznivci,

dopřejte si výjimečný umělecký zážitek se zdařilou adaptací světové klasiky.  Divadlo Rokoko uvádí v září představení Idiot podle stejnojmenného románu Fjodora Michajloviče Dostojevského, který je jedním z nejvýznamnějších děl světové literatury.

více informací
Dostojevského nemusíte číst, zhlédněte ho v divadle Rokoko

Vážení divadelní příznivci,

Divadlo ABC uvádí komický muzikál z pera Ivana Hlase: BEDŘICH SMETANA: THE GREATEST HITS. Zábavná podívaná s živou kapelou, písničkami, tanci i šermy vypráví o fiktivním divadelním souboru, který musí pro finanční záchranu divadla urychleně nazkoušet nové představení sestavené ze všech devíti Smetanových oper. Vyhovět požadavku japonského grantu a poskládat klasikovo dílo do jednoho velkolepého večera však není vůbec snadné...

více informací
Osm a půl opery Bedřicha Smetany v jednom představení

Vážení divadelní příznivci, nepropásněte nově připravované představení DÁNSKÁ DÍVKA v Divadle Na Fidlovačce

Světová premiéra dramatizace knihy Davida Ebershoffa, kterou proslavil stejnojmenný oskarový film s Alicii Vikander a Eddiem Redmaynem v hlavních rolích, je pro Fidlovačku událostí sezóny. Režie se ujal jeden z neoriginálnějších mladých režisérů současnosti Jakub Čermák a do hlavních rolí obsadil Daniela Krejčíka, Petru Horváthovou, Jiřího Korna a Anetu Krejčíkovou.

více informací
Světová premiéra v Divadle Na Fidlovačce - Dánská dívka

Vážení divadelní příznivci,

nyní máte možnost v rámci Kultury 2018/2019 i nové Kultury 2019/2020 navštívit některá představení nové letní scény. Nenechte si tuto příležitost ujít. 

více informací
Hvězdné léto pod Žižkovskou věží přidáno, nepropásněte