Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků

Novinky z divadel

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít inscenaci ŠVEJK/SCHWEJK, zajímavý mezinárodní projekt, se kterým přichází DIVADLO KOMEDIE. Český a německý, ryze současný, ale i dávno minulý pohled na nejslavnějšího hrdinu, kterého dala naše literatura světu.


KDO JE ŠVEJK? CO JE ŠVEJK? CO ZNAMENÁ ŠVEJK PRO NÁS A CO PRO ZBYTEK SVĚTA? A CO PRO TEN ZBYTEK SVĚTA ZNAMENÁME MY?

více informací
ŠVEJK/SCHWEJK V DIVADLE KOMEDIE

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít novinku v Divadle na Fidlovačce, inscenaci TESTOSTERON současného polského autora Andrzeje Saramonowiče.

Drsná komedie o tom, že být člověkem není vůbec jednoduché. Zejména, když ten člověk je navíc muž a jeho pohled na svět kalí přebytek nebo naopak nedostatek testosteronu. Komedie, kterou budou milovat hlavně ženy. Sedm různých mužů, sedm pohledů na to, co si muži o sobě opravdu myslí. A co si myslí o ženách? A bude přece jen někdy svatba?

více informací
TESTOSTERON – být mužem není vůbec jednoduché

Vážení divadelní příznivci,

přijměte naše pozvání do Divadla Komedie na originální a nápaditý projekt, autorskou inscenaci PRODANÁ NEVĚSTA NA PRKNECH PROZATÍMNÍHO, STAVOVSKÉHO A NÁRODNÍHO DIVADLA V LETECH 1868 AŽ 2020.

Komická opera o věrné lásce a zrádných intrikách, snu o divadle národním a zrodu českého herce.

 „Již čas, aby postaven byl chrám dramatické musy české! Neboť Národní divadlo jistě má býti chrámem. A hlasateli lidské vůle, kněžími tohoto chrámu, nechť nám jsou herci čeští."

více informací
Prodaná nevěsta v Divadle Komedie

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do Divadla v Dlouhé na inscenaci BEZ ROUCHA, dnes už klasickou komedii Michaela Frayna na téma, jak se dá i nedá dělat divadlo.

Pot, slzy i krev teče z herců zájezdové společnosti. A poteče i z herců Divadla v Dlouhé. Proč, proboha, proč?! Vždyť je to jen divadlo!

více informací
BEZ ROUCHA - komedie o tom, jak se dá nebo taky nedá dělat divadlo

Vážení divadelní příznivci,

přijměte naše pozvání do Divadla Na zábradlí na divadelní adaptaci nezvykle aktuálního románu klasika britské moderní literatury Josepha Conrada TAJNÝ AGENT. Podle stejnojmenného románu hru napsal a režíroval David Jařab a obsadil do ní skvělé herce: Jiřího Vyorálka, Annu Fialovou nebo Petra Čtvrtníčka.

Příběh inspirovaný skutečnými událostmi, tragickým pokusem o teroristický atentát na greenwichskou observatoř v roce 1894, zobrazuje postavy, které pomocí strachu, emocionality či vyvolání chaosu touží rozvrátit stávající systém, ale také postavy, které pocítí důsledky těchto nebezpečných her, aniž by s nimi měli mnoho společného.

více informací
Ať Vám neunikne TAJNÝ AGENT! Novinka v Divadle Na zábradlí

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít novinku, kterou pro Vás připravilo divadlo ABC. Elefantazie vypráví fascinující příběh „Sloního muže“ Josepha Merricka, který se díky své vrozené anomálii stal atrakcí londýnského obludária. Smutek křehké duše inteligentního mladíka, uvězněného ve znetvořeném těle, lákal v minulosti dramatiky i filmaře. Nyní ho divadlo ABC uvádí v podobě původního českého muzikálu.

Pojďte spolu s námi pátrat po hranici krásy a ohavnosti a užijte si tento vášnivý fantasy muzikál s Tomášem Klusem a Tomášem Havlínkem v hlavních rolích!

více informací
Elefantazie – původní český muzikál v divadle ABC

Vážení divadelní příznivci,

s novým rokem se na divadelní scéně objevilo několik zajímavých projektů. Jedním z nich je inscenace HUSITSKÁ TRILOGIE (JAN HUS, JAN ŽIŽKA, JAN ROHÁČ), kterou uvede DIVADLO KOMEDIE.

více informací
Divadelní archeologie podle Aloise Jiráska

Pohodové Vánoce a PF 2020

Vážení divadelní příznivci,  

rádi bychom Vám popřáli krásné a klidné prožití vánočních svátků

a do nového roku 2020 hodně zdraví a pohody.

 

Pohodové Vánoce a PF 2020

Vážení divadelní příznivci,

Švandovo divadlo na Smíchově uvede v české premiéře hru kultovního režiséra, dramatika a herce Rainera Wernera Fassbindera. Inscenace KOČKOŽROUT je o partě lidí na maloměstě, kteří tráví čas  posedáváním, popíjením, nárazovým sexem, nekonečnými hovory o ničem a sny o nových začátcích… dokud nepřijde jeden takovej. 

Nájemný dělník s patřičně horkou jižní krví a dobře stavěnou figurou zvládá nejen tovární práci, ale také pořádně rozvíří sukně zdejších žen. Není divu, že mužům se pak v kapsách začnou otvírat kudly. Dostal se ke všem až příliš blízko. A to se tu trestá!

To místo je naše a my určujeme jeho pravidla. To místo jsme my.

více informací
KOČKOŽROUT - Na naše kočky a buchty nám nikdo cizí sahat nebude!

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít jednu z očekávaných premiér sezóny 2019/2020, kterou uvede divadlo Komedie v koprodukci se souborem Lenka Vagnerová & Company. Inscenace PANOPTIKUM je o lidském strachu z cizího a neznámého, o tom, co vše jsme schopni prodat a za jakou cenu, o hranicích a morálních hodnotách stojících na zisku, o zábavě bez zábavy, o osamělosti, ale i o smíchu, odvaze, snech, lidské důstojnosti, kouzelníkovi a reflektorech.

více informací
Panoptikum: novinka v divadle Komedie