Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků

Novinky z divadel

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás na úžasné představení pro celou rodinu. Navštivte jedinečnou show v centru Prahy a prožijte romantický příběh stověžatého města. Ponořte se do kouzla malování světlem a dopřejte si výjimečný zážitek, na který nikdy nezapomenete!

více informací
Kouzelná malba světlem v divadle TA FANTASTIKA

Vážení divadelní příznivci,

Švandovo divadlo na Smíchově přináší novou hru o soužití dvou legend české kultury, kteří byli po dvacet let sousedy ve vile na Kampě. Představení HADRY, KOSTI, KŮŽE přibližuje nesnadný vztah „černého anděla poezie“ Vladimíra Holana a „národního klauna“ Jana Wericha, jejich střetávání se i samotu, bujaré večírky i nejniternější modlitby, osobnostní rozdílnost i podobné životní výzvy.

více informací
Premiéra ve Švandově divadle na Smíchově

Vážení divadelní příznivci,

přijměte naše pozvání do Divadla Bez zábradlí na představení KVARTET, laskavou komedii o umění stárnout a nesmrtelnosti ducha z pera současného britského dramatika a oscarového scénáristy Ronalda Harwooda (film Pianista).

V křehké hře s velkou dávkou typicky britského humoru se dojemně, ale bez laciného sentimentu, hovoří o lidech, kteří možná už mají produktivní věk za sebou, ale neztrácejí touhu žít, vůli něco udělat a hlavně snít.

více informací
KVARTET v Divadle Bez zábradlí

Vážení divadelní příznivci,

pokud máte v divadle rádi zábavu a právě vybíráte, na jaké představení se se začátkem divadelní sezóny vypravit, máme pro Vás inspiraci.

Divácky oblíbené Divadlo Radka Brzobohatého uvádí hned několik skvělých komedií, kterými si můžete zpříjemnit večer. Dopřejte si výjimečný kulturní zážitek a vyberte si z následující nabídky.

více informací
Divadlo Radka Brzobohatého nás baví

V prostorách Divadla v Řeznické sídlila na začátku 20. století věhlasná vinárna "V chaloupce", kam čas od času zavítal i charismatický Oldřich Nový. Touto inscenací, kombinující fakta s fikcí, se k nám vrací, aby zavzpomínal na dobu největší slávy filmových ateliérů na Barrandově.

více informací
Zavřete oči, swing přichází...

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do Divadla v Dlouhé na představení MNOHO POVYKU PRO NIC, jednu z vrcholných Shakespearových komedií, která stále láká divadelníky i diváky.  

více informací
Ženit se, či neženit? To je, oč běží v Divadle v Dlouhé.

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do Divadla Na zábradlí na inscenaci o lásce a jejích různých podobách, kterou vytvořil úspěšný autorský tým Jan Mikulášek, Dora Viceníková a Marek Cpin. Čekají Vás skvělé herecké výkony, výstižný jazyk, který do několikaminutových scén zhušťuje obsáhlé příběhy, nadsázka a ironie i netradiční řešení scény.

více informací
Divadlo Na zábradlí postihla Posedlost

Vážení divadelní příznivci,

přijměte prosím naše pozvání do Divadla U Hasičů na komedii Kšanda, originální a dějem nabité představení, které patří mezi nejlepší české komedie roku 2014. Čekají Vás dialogy ostré jako bič, strhující tempo, které Vás nenechá ani na chvíli vydechnout, a naprosto nečekané rozuzlení příběhu o lidské hrabivosti. Přijďte se o tom přesvědčit!

více informací
Kšanda – nečekané rozuzlení v napínavé komedie o touze po bohatství a jednom lstivém plánu

Vážení divadelní příznivci,

chcete si odpočinout od všednodenních starostí a zažít večer, kdy brečíte smíchy a nejde přestat? Pak si nenechte ujít tento výjimečný zážitek, výbornou komedii plnou známých osobností a skvělých hereckých výkonů – přesně to můžete čekat od představení Prachy!!! v Divadle Palace.

více informací
Brilantní komedie za všechny Prachy!!!

Vážení divadelní příznivci,

zažijte úžasný večer plný humoru a fenomenálních hereckých výkonů v divadelní rekonstrukci potopení nejslavnější lodi světa. Představení Titanic Divadla Kalich je vtipná parodie pro dva komiky v mnoha úlohách. Naprosto výjimečná příležitost pro skvělé herce podaná s velkým nadhledem, ale i se spoustou hlubších témat.

více informací
Titanic – nebezpečná plavba pro Vaši bránici