Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Divadlo pod Palmovkou připravuje další ze svých premiér. Komedie o noční dámské návštěvě v bytě pro staré mládence, kam dámské návštěvy v žádném případě nesmějí. 

více informací
Náměsíčná komedie aneb Kankán U Starého mládence

"Dobře - tak neležíte, a místo toho ustavičně poletujete sem a tam jako mouchy, jenže jaký to má smysl?"

více informací
Oblomov v Dlouhé

Vzhledem k tomu, že grantová komise Magistrátu hl. m. Prahy nepodpořila další působení o.s.DIVADLO COMPANY.CZ. v Divadle Komedie, bude jeho dosavadní činnost ukončena.

Více naleznete v přiložené tiskové zprávě.

více informací

Divadlo pod Palmovkou uvede v únoru dvě premiéry. První s názvem MLČENÍ BOBŘÍKŮ představí divadlo veřejnosti již 12. 2. 2016, druhou premiérou je inscenace LASKAVÉ BOHYNĚ, která bude mít své první uvedení 24. 2. 2016.

více informací

Tento týden vystoupí s Filharmonií Brno dirigent Case Scaglione, který v sezoně 2014/2015 působil jako asistent a druhý dirigent Newyorské filharmonie. V Janáčkově divadle zazní pod jeho vedením Lutosławského Koncert pro orchestr, prodchnutý vlivy polského folkloru, Messiaenovy Zapomenuté oběti a Berliozova pozoruhodná symfonie Harold v Itálii se sólovou violou, jíž se ujme Kristina Fialová, laureátka řady národních i mezinárodních soutěží hrající na italskou violu „Carlo Antonio Testore – Contrada 1745“.

Na koncertě bude k vidění a slyšení také naše nová japonská bicistka Tomoe Sonoda, která je spolu s dalšími nováčky novou posilou našeho orchestru.

více informací
Řídil Newyorskou filharmonii, nyní pod jeho vedením vystoupí Filharmonie Brno

Studio Ypsilon uvedlo nedávno novou inscenaci s názvem Swing se vrací neboli o štěstí. Swing je vynikající muzika, která přináší oživující a omlazující zážitek. Pro mladé je objevem a trendem, pro starší nestárnoucí záležitostí - zkrátka swing. Swing je svižnou harmonií pro život, poskytuje uvolnění a potěšení, přinášející nadhled a štěstí. Swing chytne za srdce a hýbá tělem.

více informací
Swing se vrací neboli o štěstí

Benefičním koncert KOMEDIE/LIVE na podporu Divadla Komedie se odehraje 18. prosince od 20:00 hodin.

více informací
Benefiční koncert KOMEDIE/LIVE na podporu Divadla Komedie

Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství? Nejen o tom pojednává nová inscenace Divadla Bez zábradlí, Art, jehož premiéru divadlo uvede 22. 12. 2015.

více informací
Art

Divadlo pod Palmovkou uvede 18. 12. 2015 novou inscenaci FUK! - současná černá komedie o úskalích mužského středního věku.

více informací
FUK!

Divadlo Na Fidlovačce uvede 21. 1. 2016 derniéru představení MY FAIR LADY. Poslední uvedení v roce 2015 je 9. 12. 2015.

více informací
My Fair Lady se rozloučí s Divadlem Na Fidlovačce