Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Začátek Vyšehradu patří hitům

24.6.2015 odstartuje 12. ročník METROpolitního léta hereckých osobností. Studio DVA začíná na Vyšehradě hned zostra, osvědčenými tituly. V prvních týdnech se na naší Letní scéně Vyšehrad můžete těšit na komedie Kutloch aneb I muži mají své dny, Vše o mužích a one woman show Evy Holubové Hvězda. Představení na Letní scéně začínají ve 20 hod., pouze Vše o mužích již  v 19 hod. Zbývající vstupenky jsou v prodeji - na vybraná představení můžete uplatnit kupóny z dárkového certifikátu Kultura 2015 - S láskou k divadlu!

Začátek Vyšehradu patří hitům

Divadlo v Dlouhé uvede 11.června nelítostně krutou a současnou nesmírně zábavnou satiru měšťáckého pokrytectví a přizpůsobivosti, Viktor aneb Dítka u moci.

více informací
Viktor aneb Dítka u moci

Divadlo Komedie pro Vás připravilo nové představení, ZLOČINY.ŽENY.DOC, které bude mít premiéru 4. června 2015 v 19:30 hodin.

více informací
ZLOČINY . ŽENY . DOC

Původní český muzikál, který vznikl přímo pro Švandovo divadlo…aneb funky muzikál po našem!

více informací
FUNKY MUZIKÁL s hudbou Romana Holého POPELÁŘI ve ŠVANDOVĚ DIVADLE

Soirée v Divadle Rokoko už jen dvakrát

V letošní sezoně se návštěvníci Divadla Rokoko mohou těšit už jen na dvě Soirée, speciální večery, díky nimž se můžete neformálně setkat s herci. Ti si připravují jedinečný program a představují se tak, jak je neznáte. Na 30. května se chystá Soirée V+W aneb Co se do Revue nevešlo – dozvíte se o zákulisí úspěšné inscenace V+W Revue a poslechnete si písně z pera Voskovce, Wericha a Ježka v nečekaných aranžích Jiřího Janoucha. A sezonu zakončí The Best of Soirée, výběr toho nejlepšího v podání celého souboru Městských divadel pražských.

Více na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Soirée v Divadle Rokoko už jen dvakrát

Divadlo ABC je plné slepic, najdete je všude! Chovat je tam začal hrdina poslední premiéry letošní sezony Romulus Veliký. V komedii antických rozměrů od švýcarského dramatika Friedricha Dürrenmatta ho uvidíte od 23. května.

více informací
Divadlo ABC obsadily slepice!

Předprodej vstupenek Klicperova divadla se stěhuje ze Švehlovy ulice. Nová adresa předprodeje je: GOČÁROVA 479/2, 500 02 Hradec Králové

více informací

Eva v Divadle F. X. Šaldy

Vážení divadelní příznivci, dnešní (30.4.2015) představení Eva v Divadle F. X. Šaldy je, bohužel, z důvodu nemoci zrušeno.

Divadlo Komedie do programu sezóny 2014/15 zařazuje mimořádnou premiéru. Od letošního dubna se zkouší unikátní inscenace s názvem ZLOČINY.ŽENY.DOC, která bude mít premiéru 4. června 2015 od 19:30.

více informací
Mimořádná informace z Divadla Komedie

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít toto operní představení uváděné ve čtvrtek, 30. 4. 2015, od 19 hodin, na kterém bude slavnostně předána LIBUŠKA - Cena kritiků za nejlepší inscenaci Festivalu OPERA 2015. Cenu předají zástupci poroty a pořádající Jednoty hudebního divadla přímo před reprízou oceněného představení.

více informací
Eva v Divadle F. X. Šaldy