Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z divadel

Městská divadla pražská přichystala na sezonu 2016/17 novinku pro rodiče a jejich ratolesti. Pod vedením herečky a zkušené lektorky Henriety Hornáčkové budou jednou měsíčně pořádat Divadelní ABCedu, hravé workshopy pro děti od 3 do 12 let. První z nich se bude konat v sobotu 15. října. Dílny rodinám nabídnou nejen netradiční zážitek, ale především budou rozvíjet umělecké cítění dětí, jejich myšlení a fantazii. Rodičům pak přinesou možnost strávit s dětmi čas aktivně a intenzivně. Workshopy budou zahrnovat improvizační a pohybová cvičení, námětové hry, práci s textem, rytmická cvičení a trénink komunikačních dovedností, díky nimž si na konci divadelní dílny rodiče s dětmi zahrají své vlastní představení.

více informací
Divadelní ABCeda s Henrietou Hornáčkovou aneb Městská divadla pražská dětem

Divadlo pod Palmovkou vstupuje do nové divadelní sezóny s výstižným názvem Palmovka pulzuje!

více informací
Palmovka pulzuje!

Eva tropí hlouposti

Z důvodu nemoci v souboru ruší Divadla Na Fidlovačce dnešní (22. 3.) představení Eva tropí hlouposti. Vstupenky je možné vrátit na pokladně do 30. 3. 2016.

Režie představení Proměna aneb Řehoř už toho má dost se ujal A. Goldflam - jedná se tedy o velmi milé představení v jeho duchu. Představení můžete navštívit ve Studiu Ypsilon. Nejbližší termíny uvedení inscenace jsou 23. 3., 29. 3. a 7. 4. 2016.

 

více informací
Proměna aneb Řehoř už toho má dost

23. dubna od 21 hodin v Divadle Rokoko

více informací
Shakespearovské soirée

V sobotu 16. dubna 2016 od 15 hodin pořádá Divadlo ABC zábavné pohádkové odpoledne pro malé diváky i jejich rodiče.

 

více informací
Pohádkové odpoledne v Divadle ABC

Dva výborné muzikály! Krásný příběh rozverné a veselé Dolly Leviové a strhující a silný příběh Evy Perón! Muzikály, které Vás dostanou! Nenechte si je ujít!

více informací
Hello, Dolly! a Evita

Současný divadelní soubor končí v Divadle Komedie. Pokud jste tedy ještě neviděli některé inscenace divadelního spolku Company.CZ, máte tak možnost učinit pouze do konce dubna.

 

více informací
Divadlo Komedie končí

Divadlo pod Palmovkou připravuje další ze svých premiér. Komedie o noční dámské návštěvě v bytě pro staré mládence, kam dámské návštěvy v žádném případě nesmějí. 

více informací
Náměsíčná komedie aneb Kankán U Starého mládence

"Dobře - tak neležíte, a místo toho ustavičně poletujete sem a tam jako mouchy, jenže jaký to má smysl?"

více informací
Oblomov v Dlouhé