Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

O nás

Jsme reklamně-marketingová společnost, která se dokáže komplexně postarat o svého obchodního partnera i jeho koncového zákazníka.

Základem našich marketingových kampaní je fakt, že nejlepší reklamou je spokojený klient a jeho pozitivní reference. Nejefektivnější reklamou je reklama „ústní“.

Specializujeme se na partnery z oblasti  kultury. Prostřednictvím těchto marketingových kampaní našim partnerům pomáháme zvyšovat návštěvnost jejich zařízení a doplňovat volnou kapacitu.

Zajišťujeme osobní prezentace, přímo u koncových zákazníků jednotlivých obchodních partnerů, při nichž naši obchodní zástupci prodávají informační materiál – dárkový certifikát – který koncového zákazníka opravňuje k výhodnějšímu nákupu, či využívání služeb daného obchodního partnera.