Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Balety v Divadle Hybernia

01. 10. 2019

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás do divadla Hybernia na baletní představení, která patří mezi nestárnoucí klenoty repertoáru baletních souborů na celém světě. Nechte se inspirovat naší nabídkou a dopřejte si výjimečný a nezapomenutelný kulturní zážitek. Vybírat můžete z představení TO NEJLEPŠÍ Z LABUTÍHO JEZERA a LOUSKÁČEK.

TO NEJLEPŠÍ Z LABUTÍHO JEZERA

Příběh na motivy německé pohádky s hudbou, kterou složil Petr Iljič Čajkovský, osloví děti i dospělé. Labutí jezero je nejhranějším a nejznámějším baletním titulem na celém světě, který vyžaduje preciznost a vysokou úroveň klasické techniky všech účinkujících tanečníků, a díky těmto výkonům se představení stává nezapomenutelným zážitkem pro diváka.

Během představení se můžete nechat unést ladným pohybem labutí, prince Siegfrieda, jeho dvorního šaška i královny, která chce provdat svého syna. Nezapomenutelná je také dvojrole Odetta/Odílie, kdy sólistka během představení dokáže ztvárnit charakter dvou zcela odlišných postav.

Jak tento příběh zakleté princezny dopadne? Bude zamilovaný princ obelstěn zlým černokněžníkem Rudovousem, který zaklel princeznu do labutě? Bude se v choreografii Moniky Kysilové odehrávat happy end nebo tragický konec?

Přijďte se podívat do Divadla Hybernia.

Obsazení: Carolina Cortesi/Kateřina Audy, Karel Audy/Libor Kettner, Valerij Globa/Kryštof Šimek, Dominik Port, Petra Dvořáková a členové předních českých baletních scén.

Termíny představení:  od října 2019 do ledna 2020

http://www.hybernia.eu/program-divadla/predstaveni/the-best-of-swan-lake/6

labutí jezeroIII labutí jezeroII  labutí jezeroV  labutí jezeroIV 

LOUSKÁČEK

Zažijte neopakovatelný pohádkový příběh plný dobrodružství, vyprávějící o kouzlu Vánoc. Louskáček vám umožní alespoň na chvíli zapomenout na shon a stres, který všichni nejen v předvánočním období zažíváme, a přenese vás do světa fantazie, pohádek a romantiky. Snové baletní představení, ve kterém zazní hudba Petra Iljiče Čajkovského, potěší jak dospělé, tak i naše nejmenší diváky.

Pojďte s námi zažít večer plný kouzel, kde se každý z nás stane součástí napínavého příběhu plného emocí, magie, představivosti, lásky a snů tak, jak to ke Štědrému dni patří. Je celý tento příběh Klárky a její nejoblíbenější hračky Louskáčka pouze fantazie nebo skutečnost? Opravdu její kmotr Drosselmayer může být skutečným kouzelníkem? Mohou oživnout postavy z loutkového představení, které Klárka na Štědrý den viděla? Na tyto otázky už necháme odpověď na Vás…

Obsazení: Carolina Cortesi/Maria Gornalová, Karel Audy/Alexey Yurakov/Michal Kováč, Milan Boček/ Michal Holánek, Kateřina Audy/Tereza Ulrychová, Kristián Pokorný/Dominik Port/Libor Kettner a členové předních českých baletních scén

Termíny představení: prosinec 2019 a leden 2020

http://www.hybernia.eu/program-divadla/predstaveni/louskacek/14

Louskáček LouskáčekIII  LouskáčekIV  LouskáčekII