Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Elefantazie – původní český muzikál v divadle ABC

13. 01. 2020

Vážení divadelní příznivci,

nenechte si ujít novinku, kterou pro Vás připravilo divadlo ABC. Elefantazie vypráví fascinující příběh „Sloního muže“ Josepha Merricka, který se díky své vrozené anomálii stal atrakcí londýnského obludária. Smutek křehké duše inteligentního mladíka, uvězněného ve znetvořeném těle, lákal v minulosti dramatiky i filmaře. Nyní ho divadlo ABC uvádí v podobě původního českého muzikálu.

Pojďte spolu s námi pátrat po hranici krásy a ohavnosti a užijte si tento vášnivý fantasy muzikál s Tomášem Klusem a Tomášem Havlínkem v hlavních rolích!

Elefantazie, muzikál ohavné krásy, otevírá svět panoptika lidských kuriozit a osudy jeho obyvatel, legendárních siamských sester Blažkových, divoké ženy Samiry, Trojnoha Clarance a haličského obra Moyzesse. Kdo je krutý Dr. Howard Reinhold a jakou šanci má dobrota jeho kolegy Dr. Fredericka Trevise, který se rozhodl „Slonímu muži“ poskytnout domov a péči? Kdo odhalí tajemství Jacka Rozparovače a jak mohl londýnský pobyt ovlivnit Mahátmu Gándhího? A co prožije hlavní hrdina na své cestě z bídy klece do salónů nejvyšší společnosti?

„Osudy se propletou a znetvoření na těle se ukážou nicotnými oproti zmrzačení ducha a utonutí naděje.“ říká režisér David Drábek.

ÚČINKUJÍ: TOMÁŠ KLUS, PETR KONÁŠ, TOMÁŠ HAVLÍNEK, FILIP BŘEZINA, PETRA TENOROVÁ, TEREZA MAREČKOVÁ, TEREZA KRIPPNEROVÁ, ZDENĚK PIŠKULA, KRYŠTOF KRHOVJÁK, DANIELA KOLÁŘOVÁ/HANA DOULOVÁ, MILADA VYHNÁLKOVÁ, IVANA MACHALOVÁ, SÁRA AFFAŠOVÁ, ŠTĚPÁNKA PENCOVÁ

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ: ve středu 5.2.2020 v 19:00, ve středu 12.2.2020 v 19:00, v pátek 28.2.2020 v 19:00, v úterý 10.3.2020 v 19:00, v úterý 17.3.2020 v 19:00 a v sobotu 28.3.2020 v 19:30 hodin.

FOTKY ZE ZKOUŠKY:

1 3  5  7(1)