Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


ŽHAVÁ NOVINKA NA PALMOVCE – HAPPY CHICKEN CZ – DRŮBEŽÍ FARMA

03. 03. 2020

Přijďte 11.3.2020 v 19 hodin na nejžhavější novinku Divadla pod Palmovkou!

Nahlédněte pod pokličku jedné drůbežářské firmy.

Černý humor na současná témata vás bude celý večer lechtat pod bránicí!

 

Světová premiéra!

Nová černá komedie ředitele a uměleckého šéfa Divadla pod Palmovkou Michala Langa byla poprvé uvedena v předvečer třicátého výročí začátku Sametové revoluce.

Černá komedie o lidech, kteří to nevzdali.

Tento svět rozhodně není v pořádku. V řece plavou divné ryby a nic nevypadá tak, jako v dobách dětství a mládí. Práce pro místního velkodrůbežáře a výrobce prvotřídních hnojiv je pro místní jasnou volbou - koneckonců už dávno žádnou jinou ani nemají. Ondra jezdí s kamiónem po Evropě a vede odhodlaný spolek na ochranu místních tradic. Jeho přítelkyně má jistý delikátní problém, ale velký šéf jí prý s tím pomůže. Ondrův brácha je po uši zamilovaný, Míla by si měl zajít k doktorovi, zatímco malý Kuba už tam byl. Hospodská Anča má ráda zelenou a gumové medvídky, Hela je šťastná, že má aspoň nějakou práci, chlapi v hospodě jsou prostě chlapi v hospodě, nad vesnicí se tajemně tyčí Pavilón C a do Čech prý míří davy migrantů...

OBSAZENÍ: Jan Teplý, Ondřej Veselý, Adam Vacula, Kamila Trnková, Jakub Albrecht, Martin Němec, Tomáš Dianiška a další

TERMÍNY PŘEDSTAVENÍ: 11.3.2020 v 19 hodin, 23.3.2020 v 19 hodin a 17.4.2020 v 19 hodin

Více o představení zde.

 

724_photo 732_photo  735_photo