Vážení divadelní příznivci,
vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ UVEDENÝCH NA WEBU.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Divadlo Kalich – přidaná představení

12. 02. 2020

Vážený divadelní příznivci,

rádi bychom Vás informovali o mimořádném rozšíření nabídky představení Divadla Kalich. Nově je možné slevový kupón uplatnit i na přidaná představení v termínech, které naleznete v našem programu zde.

Využijte této jedinečné příležitosti a dopřejte si nezapomenutelný kulturní zážitek. Vybírat můžete z následujících představení: 

LÁSKA V PŘÍMÉM PŘENOSU

Inscenace Láska v přímém přenosu je jednou z nejslavnějších komedií Norma Fostera. Svou originální stavbou připomíná povídkový film. Šest příběhů se odehrává během jednoho večera v jednom menším městě. V prvním z nich dostane manželský pár zaplaceno za sex v přímém rozhlasovém přenosu. V jiném musí rocková hvězda odolávat svodům sotva zletilé fanynky. V dalším zjišťuje majitel striptýzového podniku, jak je těžké propustit neschopnou striptérku… Osudy jednotlivých postav, o které se dělí pět herců, se čím dál víc prolínají.

Herecké obsazení: Petr Čtvrtníček, Kristýna Frejová, David Suchařípa, Ivana Korolová, Michaela Tomešová, Martin Kavan, Radek Zima

Termín představení: 25.2.2020

Laska LaskaII  LaskaIII 

LaskaIV  LaskaV 

KOČKA V OREGÁNU

Jedna z nejúspěšnějších současných londýnských komedií nabízí spoustu humoru i vážného citu a velké příležitosti pro výjimečně obsazený čtyřlístek herců. Střet jemných velkoměstských intelektuálů s venkovskou zemitostí, dávné ambice, sny, touhy a v neposlední řadě vzájemné předsudky. Na tak pestré paletě témat staví tato konverzačně – situační komedie, která pojmenovává zdaleka nejen humorné aspekty naší současnosti a staví na precizních dialozích.

Hra se stala hned po své londýnské premiéře v roce 2014 obrovským diváckým hitem a její uvedení provázely i recenze plné superlativů.

Herecké obsazení: Bára Hrzánová, Radek Holub, Klára Cibulková, Zdeněk Velen

Termín představení: 2.3.2020

 Kocka KockaII KockaIII

KockaIV KockaV

DON QUIJOTE

Osobitá úprava klasického příběhu z dílny legendární dvojice Lasica + Satinský v podání českých hereckých hvězd, doplněná o písničky Jaroslava Filipa a Miroslava Kořínka s texty Milana Lasici a Tomáše Janovice.

Herecké obsazení: Jiří Lábus, Oldřich Kaiser

Termín představení: 10.3.2020

Don DonII  DonIII 

DonIV  DonV 

LADY OSKAR

Kdo by neznal Oskara, kultovní filmovou komedii, jeden ze skvostů ve filmografii Louise de Funése! Film byl natočen dle velmi úspěšné francouzské divadelní hry, která posloužila jako předloha i pro současnou komedii Lady Oskar, tedy modernizovanou verzi, která tentokrát dává velkou hereckou příležitost v hlavní roli ženě – komičce. Po podnikateli Bertrandovi tedy nyní přichází Clara Barnier, stejně rázná podnikatelka, matka, šéfová i manželka, jíž nic na světě nezlomí… kromě její vlastní rodiny!

Vděčné výzvy, kterou nabízí hlavní role, se chopí jedna z nejpopulárnějších komediálních hereček u nás Jana Paulová, pro níž je Lady Oskar i režijním debutem.

Herecké obsazení: Jana Paulová, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Jan Kříž, Denisa Pfauserová/Leontina Hromádková, Vendula Fialová, Barbora Vyskočilová/Marie Křížová

Termín představení: 18.3.2020

Lady LadyII  LadyIII 

LadyIV  LadyV  LadyVI 

 

Aktuální program divadla naleznete zde. Využijte této mimořádné příležitosti a rezervujte si svoje lístky již nyní.

Přejeme Vám krásný kulturní zážitek.