Vážení divadelní příznivci,
PLATNOST DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ KULTURA 2019/2020 JE PRODLOUŽENA DO 28.2. 2021
Vzhledem k současné situaci nejsme schopni aktualizovat program k dárkovým certifikátům. PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů viz. Kalendář - program divadel. PŘI VÝBĚRU PŘEDSTAVENÍ JE TŘEBA SE ŘÍDIT PRAVIDLY POUŽITÍ KUPÓNŮ.
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


Kouzelná malba světlem v divadle TA FANTASTIKA

27. 09. 2019

Vážení divadelní příznivci,

zveme Vás na úžasné představení pro celou rodinu. Navštivte jedinečnou show v centru Prahy a prožijte romantický příběh stověžatého města. Ponořte se do kouzla malování světlem a dopřejte si výjimečný zážitek, na který nikdy nezapomenete!

Malba světlem, neboli Light Art, je nová, unikátní výtvarná technologie. Na luminiscenční plátno umělec během představení maluje realistické obrazy, které po chvíli mizí, aby je vzápětí nahradily nové kresby. Tím vytváří nenapodobitelnou obrazovou animaci. Fascinující zážitek je ještě umocňován dramatickým hudebním doprovodem a zvukovými efekty. Vzniká tak jedinečná a působivá show.

Pro uskutečnění představení je nezbytná tma. Tím je vytvořena ještě kouzelnější atmosféra. Představte si sál plný diváků v absolutní tmě a jediné, co je vidět, jsou precizní tahy zeleným světlem, díky kterým vzniká příběh přímo před Vámi.

Součástí představení je interaktivní workshop.

Termíny představení: každou první sobotu v měsíci od 17:00 hodin, Černé divadlo Ta Fantastika Praha, Karlova 8 – Palác UNITARIA, 110 00 Praha 1

http://www.lightartshow.cz/?lang=cz

LA_01 LA_02  LA_03  LA_04