Vážení divadelní příznivci,
aktuálně jsou divadla i koncertní síně uzavřené. NA NAŠICH STRÁNKÁCH PROGRAM k dárkovým certifikátům Kultura 2019/2020 PROZATÍM AKTUALIZOVAT NEBUDEME, PROTO SI PROSÍM SLEDUJTE AKTUÁLNÍ PŘESUNY PŘEDSTAVENÍ A PROGRAMY na webových stránkách jednotlivých divadel a pořadatelů. Děkujeme za pochopení a přejeme hodně zdraví a sil pro nás všechny v této nelehké době! 
Váš BONUSYS!

Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!
Články

Přehled článků


KVARTET v Divadle Bez zábradlí

20. 09. 2019

Vážení divadelní příznivci,

přijměte naše pozvání do Divadla Bez zábradlí na představení KVARTET, laskavou komedii o umění stárnout a nesmrtelnosti ducha z pera současného britského dramatika a oscarového scénáristy Ronalda Harwooda (film Pianista).

V křehké hře s velkou dávkou typicky britského humoru se dojemně, ale bez laciného sentimentu, hovoří o lidech, kteří možná už mají produktivní věk za sebou, ale neztrácejí touhu žít, vůli něco udělat a hlavně snít.

Příběh:

Penzion pro vysloužilé operní umělce je poslední štací někdejších pěveckých virtuózů: Cissy, Wilfa a Reggieho. Příchod jejich bývalé kolegyně, slavné sopranistky Jean, která byla krátký čas také Reggieho manželkou, rozvíří jinak poklidnou hladinu jejich životů. Plán zazpívat na tradičním koncertu k výročí narození Verdiho kvartet z Rigoletta je ohrožen. Přenesou se bývalí přátelé přes někdejší neshody a zášť? Podaří se jim sladit v zájmu hudby své odlišné povahy? Lze aspoň na chvíli zastavit čas a vzkřísit zašlou slávu?

Hrají: Rudolf Hrušínský, Veronika Freimanová, Jana Švandová, Zdeněk Žák

Nejbližší termíny představení: 7.10.2019 v 19:00, 22.10.2019 v 19:00 a 25.11.2019 v 19:00 hodin.

KvartetV Kvartet_II  KvartetIV  KvartetIII