Darujte (si) 100% zážitky za poloviční ceny!

Novinky z Divadla Na Fidlovačce pro rok 2018

30. 11. 2017

Ačkoli nový rok 2018 jistě přinese do Divadla Na Fidlovačce spoustu novinek, to podstatné zůstane stejné! Zaběhlý repertoár divadla spolu s tvářemi našeho uměleckého souboru nás ani Vás neopustí a můžete je vídat na prknech velké scény Divadla Na Fidlovačce i malé scény, Komorní Fidlovačce, i v novém roce!

Ale nyní něco málo k aktuálnímu blížícímu se adventu a konci roku. Chcete se naladit na tu pravou vánoční atmosféru? Přijďte se podívat na představení Pokoj lidem dobré vůle od režisérky Kateřiny Duškové. Spatříte zde téměř celý herecký soubor a společně s ním si můžete zazpívat tradiční české koledy a připomenout si příběh o zrození Ježíše Krista.
Z repertoáru divadla můžete dále okusit Shakespearovu komedii Sen noci svatojánské obohacenou o prvky nového cirkusu, crazy komedii podle stejnojmenného filmu Eva tropí hlouposti s Marií Doležalovou, skvělou komedii Famílie nově s excelující Carmen Mayerovou, brilantní komedii s vtipnými dialogy a dokonale vystavěnou situační komikou Magor (jedním z prvních představitelů Magora byl Rowan Atkinson – známý jako protagonista Mr. Beana), či ztřeštěnou komedii Techtle mechtle (režie: Tomáš Töpfer). Jedním z nejčerstvějších představení u nás v divadle je duchařská komedie Mezi nebem a zemí, ve které Vás zajisté pobaví mimo jiné „duší dvojice“ Sandra Pogodová a Daniel Rous.
Anebo máte chuť spíše na muzikál? Jeptišky Lumíra Olšovského jsou tím pádem pro Vás to pravé. Ludmila Molínová a Sandra Pogodová získaly za své výkony v tomto muzikálu širší nominaci na Ceny Thálie 2010.
Pokud jste příznivci spíše komornějších představení, zamiřte k nám na Komorní Fidlovačku, kde lze aktuálně spatřit hořkosladké drama pro dvě herečky (skvěle sehraná Iva Pazderková a Martina Randová) Třetí prst na levé ruce, anebo komedii Pět ve stejných šatech, ve které se představí pět družiček: Aneta Krejčíková, Sandra Pogodová, Tereza Martinková, Marie Doležalová a Martina Šťastná.
V roce 2018 se můžete spolu s námi těšit na další premiéry!

Největší změnou pro diváky je změna začátku večerních představení, která budou od ledna 2018 začínat již v 19:00, místo dosavadního času 19:30.